Konwerter mp3 na ogg

poszukuję programu bardzo szybko konwertującego muzykę z mp3 na ogg. Z góry dziękuję za pomoc

jetAudio VX Plus - nie jest darmowy, ale ma masę innych zalet poza dobrym konwerterem.

Ewentualnie Switch Audio File Converter for Windows (Free Version), ale ten mniej mi się podoba ze względu na pobieranie online komponentów dopiero podczas ich pierwszego użycia, choć jest wyjątkowo szybki.

Podczas instalacji lepiej nie zaznaczać niczego, wówczas zainstaluje się sam konwerter. Inaczej instalator pobierze masę niepotrzebnych do konwersji narzędzi.

Strona z opisem:

http://www.nch.com.au/switch/

Po co chcesz konwertować muzykę z mp3 do ogg?? na jakości przecież nie zyskasz. Ja używam Sony Sound Forge 9, ale szybki to on nie jest, tyle że dla mnie nie liczy się szybkość, tylko jakość :slight_smile: poza tym to nadal mało popularny format plików.

Jeśli ma pliki MP3 320k w najwyższej jakości, a chce zmniejszyć ich rozmiar o połowę bez wyraźnej utraty jakości, to jest to jakieś rozwiązanie.

Format mało popularny, ale najlepsze odtwarzacze MP3 (firm iAudio i IRiver) obsługują go. Dzięki konwersji z MP3 320k do OGG 128k umieści ich w odtwarzaczu dwa razy więcej, a jakość spadnie niewiele.

Z resztą, co nas to obchodzi, po co? Pytał o konwerter, to dostał odpowiedź.

Im więcej wiesz tym trafniejszej możesz udzielić odpowiedzi.

chodzi o to, aby muzyczki użyć w grze 18 Wheels of Steel, dlatego to musi być .ogg :stuck_out_tongue:

dzięki za pomoc