Konwerter mp3

(pakierhakierxd) #1

Hej czy jest może taki programik który by skompresował cała moją muzykę na komputerze mp3 na format mp3 128 kb/s bo mam duzo plikow 320 kb/s ale niepotrzebnie mi takie zajmuja miejsce chcem je jakos wszystkie pomniejszyc 128 kb/s jakosc mnie zadawala:)

(adam749) #2

Zobacz: Tylko ustwaiasz tam 128 zamiast 64

viewtopic.php?f=2&t=251530&hilit=+converter

viewtopic.php?f=3&t=254233&hilit=+converter

(Mirekgw) #3

Easy CD-DA Extractor Professional

Easy CD-DA Extractor to program o wielu możliwościach. Służy on do ripowania płyt muzycznych do formatów plikowych, umożliwia konwersję między formatami oraz nagrywanie płyt muzycznych z plików.

Aplikacja pozwala na kopiowanie zabezpieczonych płyt oraz czyta dane z porysowanych, zniszczonych krążków. Współpracuje z bazami danych freedb, oraz umożliwia zaawansowane przetwarzanie dźwięku. Program pozwala na tworzenie playlist, obsługuje CD-Text oraz tagi ID3, ID3V2.

Easy CD-DA Extractor konwertuje międzu formatami. Formaty odczytywane: MP3, WMA, Ogg Vorbis, MP4, AAC, FLAC, VQF, WAV i Monkey's Audio. Formaty zapisu: MP3, Windows Media Audio 8 oraz 9, Ogg Vorbis, MP4, AAC, FLAC, VQF, WAV, AIFF jak również Monkey's Audio.

Istotną sprawą jest możliwość tworzenia płyt CD-Audio. Program współpracuje ze wszystkimi dostępnymi nagrywarkami, wykrywa je automatycznie. Pozwala zapisywać CD-Text.

Easy CD-DA Extractor obsługuje następujące formaty audio: MP1, MP2, MP3, Windows Media Audio 8, Windows Media Audio 9, Windows Media Audio 9.1, Ogg Vorbis, MP4, M4A, AAC, FLAC, Musepack, VQF, WAV, AIFF, Monkey's Audio, Shorten, CUE and M3U.

Uwaga!

Program nie wymaga dodatkowego spolszczenia, po uruchomieniu programu przejdź do zakładki Language i wybierz Polski.

Producent: Poikosoft

System operacyjny: MS Windows 2000/XP/Vista

(pakierhakierxd) #4

juz znalazlem fajny programik i darmowy Free Mp3 Wma Converter a ten co napisal realmadryt testowalem go jak on skompresowal mi mp3 to o malo co nie spadlem z krzesla :slight_smile: byla jakas przerywana;p

(Mirekgw) #5

daniel241190 Easy CD-DA Extractor Professional jest ok nigdy nie miałem z nim problemów widocznie zrobiłeś coś nie tak

(Hmz08) #6

Jeśli masz Nero np:7 lub 8 to tam masz taką możliwość i zrobisz wszystkie utwory naraz ustawiając różne opcje.