Konwerter plików rmvb na avi


(Hetman64) #1

Witam,

poszukuję konwertera plików z rmvb na avi, który umożliwaiałby ustalenie wielkości finalnej pliku avi. Jak używam WinAVI Video Converter to po konwersji plik avi ma ponad 800mb i muszę go później przyciąć programem, by zmieścił się na płycie CD. Zabawa 2 programami jest czasochłonna i wkurzająca, tym bardziej, że konwerter dziala szybko a przycinanie trwa 2 godziny. Czy jest jakiś program do konwersji, który umożliwia ustalenie wielkości avi na 700mb?


(Qba Lukaszczyk) #2

AnyVideo Converter?


(Hetman64) #3

Próbowałem, ale niestety nie dało rady. :oops: Wypluło zbyt duży plik - nie było opcji ustalenia wielkości pliku avi. Można tylko ręcznie kombinować z rozdzielczością czy bitrate, ale to jest zabawa na chybił trafił (dopiero po przekonwertowaniu przekonam się jak wielki będzie plik).


(xyzzyx) #4

http://www.dobreprogramy.pl/FormatFacto ... 13295.html i pobaw się w ustawieniach jakości i rozmiaru w ustawieniach wyjściowych. Możliwości jest tam dużo więc trudno z góry powiedzieć co masz wybrać.N.p. w >rozmiar Wideo" na dole możesz wybrać zmniejszenie rozmiaru do 50% pliku który załadowałeś. Myślę że trafisz ustawienia które będą ci odpowiadać. Pozdrawiam.


(Villy) #5

AnyVideoConverter

i ustawiasz:

Kodek: xvid

Rozdzielczość : Original

Bitrate : 768

FPS : 30

Ustawienia Audio

Kodek : mp3

Bitrate : 128

Częstotliwość Próbkowania : 44100

Ilość kanałów : 2

Wyłącz audio : No

A/V Sync : Basic

Ścieżka Dźwiękowa : Domyślne

Napisy : Brak

żadnym innym programem NIE przekonwertujesz lepiej.