Konwerter plików wideo do .mp4 lub .wmv dla userow XBOXA 360

konwerter plików wideo do .mp4 lub .wmv dla userow XBOXA 360

Siedzę już naprawdę sporo czasu przy kompie, przeglądając google oraz różne fora. Sprawa z tym wszystkim jest na tyle skomplikowana, że aż jestem trochę przerażony.

Znalazłem na forum kilka powtarzających się tematów co do konwertowania avi do mp4. Moje pytanie konkretnie brzmi:

To powstało w mojej głowie, przeczytałem tyle dzisiaj informacji że mam dosyć. Szukam czegoś naprawdę PROSTEGO. Wybieram plik który chcę przekonwertować, wybieram że ma być mp4 oraz konkretną rodziałkę taką jaką ja chce, wybieram plik z napisami i na końcu wybieram folder gdzie to ma zostać zapisane.

Potem biorę pendriva wrzucam ten plik, podłączam do xboxa i się cieszę filmem. Czy takie coś jest w ogóle możliwe?! Super może i przekonwertuje sobie do mp4 jakiś film, ale potem pierdzielenie się z dodawniem napisów jakieś bzdury totalne co za szajs, co za bałagan tyle jest tych formatów wideo, tyle jest tych formatów napisów ja mam dosyć i teraz liczę na wsparcie wasze. Prosiłbym o konkretne linki, bądź krok po kroku jak dla laika zrobić wszystko ok.

Xbox 360 obsługuje format .wmv or .mp4. Napisów skubany nie czyta, dlatego chciałbym je po prostu dołączyć do filmu. Według mnie jest to najprostszy sposób. Pomocy … pomocy …