Konwertera filmów DO YouTube

Witam wszystkich, mam nadzieję że mi pomożecie. Szukam jakiegoś dobrego, konwertera filmów DO(a nie Z) YouTube. Korzystałem już z kilku ale dalej jestem w kropce. Miałem Freemake Video Converter, który prawie spełniał moje oczekiwania. Ale miał podstawowy problem, nie wspierał podstawowego rozmiaru YT czyli 854x480, zaokrąglał wymiar, przez co dodawany film do YT przechodził kolejną konwersje tracąc na jakości. Potem spróbowałem Format Factory, tam już sprawa wyglądała lepiej jeśli chodzi o rozmiar. Ale rozciągał sobie sam film. Miałem klip np o rozmiarze 640x344, chciałem przekonwertować go na 640x480 dodając czarne pasy. Owszem dodał, ale przytym te 344 rozciągął/przycinał do 360. Kolejnym progamem był Any Video Converter, Tam już prawie wszystko spoko, ale przy funkcji Crop szwankował. Miałem film z czarnymi pasymi, i np. do góry pas miał 60px, na dole 80px, przy wpisywaniu wymiarów było ok, ale program potem sobie zmieniał i tak wartośc np na 61px i 83px itp itd. Straciłem już chęci, może wy mi pomorzecie? Oczekuje od programu:

-wspierania rozmiarów YT a szczególnie 854x480

-opcji Crop - aby można było uciąc czarne pasy, wpisując własne wartości

-przy konwersji aby był wybór, czy film ma być rozciągnięty do wybranego rozmiaru, przycięty, czy ma dodać czarne pasy, - tak jak jest to w Freemaku

To główne, zaawanasowanych opcji nie koniecznie potrzebuje, czasem ustawie własny bitrate, i podstawowe opcje więcej nie potrzebuje. Skoro ma mi służyć do filmików do YT, wystarczy konwersja na .mp4/h264, ale za więcej formatów się nie obraże. Może ale nie musi być darmowy i po polsku.

Jeśli był już jakiś temat o tym nie obraże się za linka, szukałem jak mogłem. Pozdrawiam i dziękuje.

Video to video ma gotowe profile dla YouTube, ale nie wiem czy spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Video to Video Converter Portable Verssion:

http://www.videotovideo.org/download/

Program wygląda ok, profile YT spoko, rozmiar hula. Ale jest inny problem, nie wiem może ja coś źle robię? Używasz tego programu? Przykład mam plik w proporcjach 4:3, chcę go zamienić na 16:9, więc ucinam czarne pasy. W podglądzie w programie wszystko wygląda ok, ale gdy już przekonwertuje, plik wyjściowy wygląda całkiem inaczej, zamiast uciętych czarnych pasów, obraz się rozciąga razem z nimi. Grzebałem w ustawieniach, próbowałem różnych kombinacji z różnymi plikami, ale i tak zawsze się rozciąga? Wszystko pokazałem na screenie: http://oi60.tinypic.com/2vc6kc9.jpg dzięki za pomoc