Konwertowanie muzyki + dodawanie informacji

Witam.

Jakim programem mogę przerobić muzykę na format m4a (bezstratnie) i dodatkowo dodać do niej takie informacje jak numer utworu, okładkę utworu, rok itp.

Z góry dzięki za pomoc.

PS: Znalazłem opcje dodawania wszystkich danych w foobar2000 ale nie można nim przekonwertować na m4a i dodać okładki :frowning:

Cześć,

Dla mnie najlepszym programem tego typu jest Easy CD-DA Extractor (masz go na dobrychprogramach). Nie dość, że potrafi rippować płyty cd-audio to i płytkę taką wypali! :slight_smile: No i oczywiście posiada ogrom możliwości, jeśli chodzi o konwertowanie i dodawanie tagów do plików dźwiękowych.

OK zaraz przetestuję i dam znać.

Widzę że się chyba specjalnie zarejestrowałeś by mi odpowiedzieć :slight_smile:

Hehe, nie - aż tak dobrze nie ma :slight_smile: Kiedyś miałem tutaj konto, ale jakimś cudem zapomniałem do niego hasła, a “przypominarka” podczas logowania nie działa (nie dochodzi do mnie mail z hasłem - dziwne, nie?). Pomyślałem więc - co się będę męczył, sobie założę nowe konto.

No i chciałem też wziąć udział w tym konkursie Intela :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam!

PS Zauważyłem, że data przy napisie “Dołączył(a)” jest trochę zakłamana - liczy czas od pierwszego posta na forum, a nie daty zarejestrowania… Ciekawe.

Program sprawdził się świetnie, polecam.