Kopia systemu -brak uprawnień/ błąd systemowy

Witam,

próbuje zainstalować pobrany Acronis True Image 2016 na Windows 7 x64 w celu wykonania kopii dysku jednak ciągle pojawia się błąd instalacji (zdj.1). Instaluje na admin prawach i nic to samo, zmieniam parametry na zgodność z innymi systemami, pobieram jeszcze raz z innej strony i lipa. Zmiana uprawnień? - nie chce grzebać w systemie i zmieniać ustawień dla jednego programu.

Problem drugi (by nie tworzyć 10 tematów) kopia zapasowa Acer eRecovery Managment Windows 7 nie mogę wykonać kopii zapasowej systemowej z powodu błędu (zdj.2). Wybrałem do kopii dysk systemowy C:\ - pliki w bibliotekach i folderach osobistych wybrane foldery i obraz systemu wraz z utworzeniem dysku naprawy systemu SYSTEM RESERVED C:\ całość zapisuje na G:\Dysk przenośny. Po wybraniu elementów, lokalizacji oraz parametrów kopii klikam zapisz i zakończ- czyli wykonaj kopię, jednak pojawia się ten błąd

Błąd Usługi kopiowania woluminów w tle: nieoczekiwany błąd podczas badania interfejsu IVssWriterCallback. hr = 0x80070005, Odmowa dostępu.

Operacja:

Kontekst:

Może masz błędy na dysku ? Przeskanuj go HD Tune

Chciałem tak zrobić, ale Nie mogę ! zainstalować niczego -żadnego programu bo zaraz pojawia się błąd, przywracanie systemu też szlag trafił jak widać poniżej.

Czy na OEM Acera z ukrytą partycją recovery można zainstalować czysty W7- jak go wtedy aktywować - posiadanym kluczem OEM czy muszę kupić nowy do wersji nowo zainstalowanej?

3b47cd688859c8291e0f4d77e2bc705b.jpg  368f5b454ccdbf6e9a8df57c2bbe6be3.jpg 

Dziś po reinstalacji Realteka 11n USB wi-fi zwariowało i pokazuje sieć domyślną jako publiczną z nazwą  i hasłem domowej, nie da rady zmienić w panelu wyboru w centrum sieci gdyż wyboru po prostu nie ma.Wszystkie parametry ip config /all pokazuje dla sieci domowej, ale połączenie jest typowo publiczne, więc nie mogę tego ruszyć w ustawieniach PC gdyż nie ma (nie wyświetla się panel do ustawień). Router pokazuje normalne dane.