Kopia Windows

Cześć!

Moja mama uczyła się na studia kopiować różne foldery no i skpiowała windowsa i teraz mi się pojawia,że mam kopię,ale mam orginała!

Co teraz zrobić?Czy można usunąć tą kopię i czy nie usunie drugiego folderu z Windowsem.Dodam,że zmieniłem nazwę kopii.

Nic nie przeszkadza usunąć ten folder. System wykorzystuje tylko ten katalog “WINDOWS” do którego ścieżkę na zapisaną w rejestrze.

Tak,ale w tych folderach są pliki o tych samych nazwach.

Czy napewno jest to bezpieczne?

tak

To, że twoja mama skopiowała Windowsa i pojawia się, że masz kopię, a masz oryginała nie ma absolutnie żadnego związku z legalnością systemu - chodzi tutaj o to, że jest skopiowany folder C:\Windows. Ale to, ze jest skopiowany nie świadczy, o tym, że jest “drugim” windowsem - równie dobrze można nagrać folder C:\Windows na płyte a i tak nie będzie on działał prawidłowo póki nie zabotujesz “normalnej” płyty. Poza tym gdyby twoja mama kopiowała z C:\Windows do C:\Windows wyświetliłyby się komunikaty “podany plik już istnieje” czy chcesz go zastąpić", dlatego bezpiecznie możesz usunąć ten “skopiowany” folder. Jeśli jednak nie jesteś też do końca przekonany - usuń to w trybie awaryjnym.