Kopia zapasowa listów email

Witam serdecznie szykuje mi się format c i dlatego mam pytanie w jaki sposób zrobić kopię listów z programu Microsoft Office outlook? Czy muszę w tym celu instalować jakiś inny program archiwizujący? Za pomoccc dzięki

Nie nie musisz instalować drugiego programu

skopiuj folder C:\Documents and Settings\xxx\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Identities{BB35F30B-D583-4205-A4B4-8967DAF5B337}\Microsoft\Outlook Express

patrx95 , Twoja porada dotyczy Outlook Express, a koledze manfred1 , chodzi o

a to dwa różne programy.

A no tak pomyliłem się, przepraszam.

To w microsoft outlook wykonujesz następujące elementy wchodzisz w program :arrow:

narzedzia :arrow:

opcje :arrow:

zakładka ustawienia poczty :arrow:

pliki danych :arrow:

wybierasz plik :arrow:

otwórz folder i masz plik z wszystkimi wiadomościami. :slight_smile:

Skopiowałem te trzy pliki. Teraz jak juz na nowo zainstaluje system to mam pobrać te pliki poprzez PLIK Importuj eksportuj? Czy ustawienia poczty i adresy też mogę tak zapisać aby na nowo nie wypełniać tych rubryk związanych z wpisywaniem adresów email?

W Outlooku to wystarczy skopiować folder Outlook z dane aplikacji

Zbędne są tutaj jakiekolwiek aplikacje archiwizujące, wystarczy przed reinstalacją weksportować nasze wiadomości do jakiegoś pliku, który przechowamy w bezpiecznym miejscu podczas instalacji system, a po zakończonym procesie instalacji wystarczy tylko zaimportować maile do programu i mamy je w takim stanie jak przed reinstalacją;)