Kopia zapasowa rejestru a czysta instalacja Windows

Cześć!

Mam taką sprawę. Jakiś czas temu robiłem format oraz instalowałem Windows 7. Zauważyłem spadek wydajności mojego laptopa i po wyszperaniu w google doszedłem do wniosku, że zainstalowałem sterowniki w złej kolejności (zresztą tworzyłem na tym forum o tym wątek). No i teraz chcę zrobić format od nowa. Ciężko się pracuje teraz na laptopie. Lecz jest problem… Niedawno szkoła zainstalowała mi cały, oryginalny pakiet Adobe Design and Web Premium CS6 na konkurs graficzny. Po konkursie szkoła pozwoliła mi zatrzymać sobie ten pakiet, ale nie dała mi seriala ani danych logowania, więc próba ponownej instalacji po formacie nie wchodzi w grę. Zatem pomyślałem, że mógłbym zrobić kopię zapasową kluczy rejestru odpowiadających za pakiet Adobe oraz zostawić na dysku pliki pakietu. Później mógłbym dodać zachowane wpisy do rejestru czystego systemu. No ale tu się pojawia pytanie: czy po takiej “operacji” programy pakietu będą poprawnie działały na “czystym” systemie?

Jeżeli poprawnie zrobisz kopie rejestru i ew. kopie plików jakiś konfiguracyjnych, które zazwyczaj się znajdują w “Moje dokumenty” czy coś w tym stylu powinno wszystko działać, ponieważ sam kiedyś tak robiłem i działało.

Formatowanie usunie wszelkie dane z dysku.