Kopia


(aju) #1

od razu mówie iz wszystko co robię jest legalne posiadam legalna wersje gry i chce stworzyc kopie tylko do własnego uzytku

udało mi się zgrac kopie gry programem BlindWrite do pliku ISO na dysk

i jak mam ją teraz wypalić ten plik ISO na płytkę nadać mu rozszerzenie .nrg i otworzyć nero i dać do wypalenia??

czy w taki sposób gra będzie działała ??


(Daro U) #2

jeżeli grę zgrałeś poprawnie do pliku ISO, to ten plik możesz wypalić w nero bez zmiany rozszerzenia na nrg, nero pliki ISO obsługuje


(fiesta) #3

I tym samym programem możesz ją wypalić na płytę CD :smiley:


(Stefe) #4

jezeli plyta byla zabezpieczona i naprawde zgrales to do iso to nnie uruchomisz tego po przegraniu ponownie na CD... jezeli program nie byl zabezpieczony nie bedzie problemu.


(aju) #5

no niestety płya była zabezpieczona przed kopiowaniem, to w takim razie nic z tego nie będzie nawet jak wypale ??


(Stefe) #6

blindwrite ma to do siebie, ze ma wlasny format obrazow plyt... i on potrafi sklonowac plyte... chociaz to tez zalezy od tego jaki masz naped, ktorym odczytujesz zabezpieczona plyte. jakie bylo zabezpieczenie samej plyty i tez w jakiej wersji uzywasz programu do jej skopiowania, a pozniej jakich opcji do nagrania tego spowrotem na krążek.

i dlatego lepiej o cos takiego zapytac na forum przeznaczonym wlasnie do takich pytan, tam jest wiecej osob, ktore sie na tym znaja.

http://www.cdrinfo.pl


(aju) #7

dzieki za odpowiedzi

mysle iz temat mozna zamknąć

próbowałem jeszcze skopiowac plytke clone cd ale staje przy 96 % tak jak nero i alkohol 120% - chyba niezłe zabezpieczenie ma gierka :evil:


(Qlt) #8

proponuje Game Jack- http://download.chip.pl/download_88907.html