Kopie forum w sieci!

Myślę, że nie ma się czym martwić, ponieważ forum długo nie pociągnie.

Tak samo jak to było z pozostałymi… 8)

Morgen mylisz się.

Nawet już mam sponsora do hostingu i domeny.

Także twoje teorie są mylące.

Złączono Posta : 04.11.2007 (Nie) 12:10

Tak bo ta osoba dostała pozwolenie do edycji porad związanych z bezpieczeństwem.

Bez komentarza :x

Proszę zaprzestać ten dyskusji, Piwollo nie musisz już nie wymyślać tłumaczeń. :x

W takim razie gratuluję.

Jednak niesmak pozostanie do końca życia, bo zawsze będę odnosił wrażenie, że to po prostu nieudana kopia.

@ Dopiero zauważyłem post boczi ego.

Zaprzestaję dyskusji :slight_smile:

boczi, ja nie wymyślam tylko mówię konkretny.

A co do porad Bartka iPC to te porady są też na forum mojego kolegi.

Powtarzam po raz trzeci: MegaBaza NIE MA nic wspólnego z Dobreprogramy

Złączono Posta : 04.11.2007 (Nie) 12:12

Jak ci sie coś nie podoba - nie musisz po prostu tam zaglądać

Z mojej strony EoT.

Lost World pisząc

miałem na myśli Piwollo ponieważ ,podałeś konkretny przykład tematu ,który za chwile znikł :?

Piwollo Ciemność widzę oj ciemność widzę…

co do mojego postu

Pomyliłem sie :frowning:

:rofl: Ten wątek nasuwa mi jedną myśl: cykl artykułów na DP na temat tego dlaczego prowadzenie własnego forum to nie jest zadanie dla nerwusów. :wink:

Zakończmy ten temat, wszystko ustaliłem z lazikar em na PW :stuck_out_tongue:

:hahaha:

święte słowa . . .

Ja tylko dodam że jak coś jest skopiowane to bardzo łatwo znaleźć w sieci oryginał. nawet nie trzeba by było znać adresu tego fourm o ile coś byś skopiował to i tak można szybko dojść skad to wziołeś.

Wstecz działa to tak samo. :slight_smile:

A co do śmieszących wszystkich kopi fora DP powiem że mnie natomiast bardziej śmieszą vortale, które mimo że są legalne to mają news skopiowany z dobrepgoramy.pl i poniżej podane źródło, wszystko niby ok, ale jeśli około 8newsów po kolei jest własnie z DP to coś jest nie tak :wink:

Niektórzy nawet posuwają się do takiego chamstwa że pobierają ikonki od newsów z serwera DP np http://blog.aerosite.pl/ubuntu-studio-710/ kopiują newsa + źródło + obrazek od newsa i wszystkie inne detale i myślą że mają super vortal :mrgreen:

gdyby chociaż ten obrazek pobrali… jest na chama podlinkowany ;/

To jest blog z newsami :smiley:

Ale źródło jest podane …

http://www.programz.pl/komunikatory/

To jest niezłe :stuck_out_tongue:

I jakże cudowne kodowanie znaków.

Olać kodowanie, treść się liczy :wink:

Grzesiek1

chłopcze nie rozśmieszaj mnie …

Ten blog jest w 100 % legalny.

Żeby nie było radziłem się prawnika, i sam powiedział, że jeśli jest treść w całości kopiowana, i podane źródło, to wszystko jest, ty widzisz problem, i nikt poza tobą.

Wg. prawa wszystko w tym podlinkowanym linku jest w 100 % legalne, i nie narusza niczyich zasad.

prawo != netykieta, hotlinking nie jest zgodny z netykietą za bardzo :wink:

To był jakiś słaby prawnik.

Ponieważ kolega ma serwis z grami i kopiował newsy z znanych serwisach o grach na PC i teraz ma problemy, a robił dokładnie tak jak Ty !.

aero tu nie chodzi nawet o same kwestie prawne.

Hotlinking powoduje to że odwiedziny na tamtym serwisie genereuje ruch na naszych serwerach, niepotrzebnie obciążając nasze łącza. Jak byś miał swoją stronę chciał byś czegoś takiego ??

BTW skończmy to bicie piany, bo sami nic nie zdziałamy. Zamiast tego proponuję w tym wątku pomoc redakcji poprzez podawanie linków do plagiatów naszego saitu z ewentualnym krótkim opisem gdzie został popełniony.

Nasze komentarze w niczym tu nie pomogą i są zupełnie zbyteczne.

fiesta

bo pękniesz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: