Kopiowaine plikow

Mam problem z winda… (tak mi sie wydaje)

Dysk twardy mam podzielony na partycje jedna 10 GB na system i programy a na drugiej dane ze szkoly, muzyke itd…

Z tej partycji z danymi probuje wrzucic muzyke na odtwarzacz mp3 i bardzo czesto pojawia mi sie komunikat z czerwonym krzyzykiem:

“Nie mozna skopiowac pliku [nazwa pliku]: Blad danych (CRC)”

Ta partycja ma jeszcze 19,8 GB wonej przestrzeni wiec chyba nie jest zawalona…

Niedawno formatowalem partycje systemowa i instalowalem winde jeszcze raz na okolicznosc tegoz problemu. Przez pierwsze 2 tygodnie problem sie nie pojawial, a teraz znowu jest wtopa…

Pomozcie bo jestem zielony w tej branzy :oops:

A ten kopiowany plik jaką ma wielkość i co to za plik ? Jaki masz system plików NTFS czy FAT32 ? Prawdopodonie tenm plik może być uszkodzony. Sciagnij ten sam plik ale z innego zrodła i sprawdz.

Dzieje się to przy konkretnym pliku??

Sprawdź kabel od mp3-ki.

Spróbuj na innym kompie przegrać te pliki.

Może coś się z softem od mp3 sypnęło, miałem tak ostatnio i musiałem wgrac nowy bo gwara się skończyła :frowning:

Inne urządzenia pod tym usb działają bez problemu??

1.Wiekszosc plikow mp3, nie ma reguly ten czy tamten, wgywaja sie w sposob losowy. Raz dany plik chce sie wgrac raz nie chce.

2.Kabel raczej sprawny

3.Na innym kompie dziala ok

4.Soft mp3 odpada bo na innym kompie robi ok

5.Inne urzadzenia dzialaja (modem, klawiatura)

Zauwazylem ze zwiazane jest to jakby z predkoscia kopiowania. Pojawia sie okienko “Trwa kopiowanie… pozostalo…” no walsnie i jesli pozostalo 2 minuty to znaczy ze zaraz sie zatnie i pojawi sie blad. Jesli jest “pozostalo 50 sekund” to sie ladnie przegrywa. Cos jakby im mnmiej czasu pozostalo tym lepiej–>znaczy ze sie przegra.

Jak przegrywam z innego dysku (mam 3GB w kieszeni) nie ma w ogole problemu.