Kopiowanie i wklejanie w Win2000

Proszę o pomoc bo mąż mnie zamęczy. Mieliśmy win 98, po czym musiałam (przy głośno wyrażanej dezaprobacie męża) zainstalować 2000. A teraz nie działa otwórz w nowym oknie w IE (ale to załatwił mi Avant Browser) i kopiowanie i wklejanie w zainstalowanych pod windowsem programach. Zdarza się że działają zaraz po włączeniu kompa, a potem trach i brak reakcji. Nie wiem czy ma to jakiś związek z pojawiającym się komunikatem o błędach generowanych przez svchost.exe. Pozdrawiam licząc na wasze wsparcie

napisz dokładnie jak brzmi ten komunikat błędu

a co svchost.exe to opis zanajduje sie na stronie http://www.msinfo.pl/mssupport/Dokument … 250320.htm

pojawia się następujący komunikat: “svchost.exe wygenerował błędy i będzie zamknięty przez Windows. Musisz ponownie uruchomić program. Tworzony jest dziennik błędów”. I po tym komunikacie mogę już zapomnieć o otwieraniu w nowym oknie, o kopiowaniu i wklejaniu we wszystkich programach. Svchosta widzę jako niezamkniętego kiedy wcisnę ctr+alt+del. I nie mam pojęcia co z tym zrobić. Wymyślisz coś pls?

ok. Udało się. Okazało się,że był to efekt wirusa (blaster). Wystarczył Service Pack 3 dla windowsa.