Kopiowanie plików

Witam mam taki problem pod piąłem jako dysk dodatkowy stary HDD na którym mam XP i chciałem sobie zgrać moje pliki np: Zakładki z Mozilli,i inne pliki z Moich Dokumentów. W ogóle nie widać tych folderów co są ukryte mam pytanie da się jakoś to ominąć bo pytałem kolegi to mówił że nic z tym się nie da zrobić. Próbowałem nawet Total Commander-a i nic.

Pozdrawiam :frowning:

Chyba masz wiste wnioskując po dziale.

Wchodzisz w opcje folderów > widok i zaznaczasz pokaż ukryte pliki" jak będzie wywalać że nie ma dostępu to:

PPM na ten folder > właściwości > zabezpieczenia > zaawansowane > właściciel > klikasz na “siebie”, zaznaczasz “zmień właściciela dla …” > 2xOK

Wchodzi jeszcze raz w zabezpieczenia > wybierasz swój profil > klikasz wszędzie na zezwalaj > OK

Żeby ta zakładka się pokazała to musisz wejść w Opcje folderów > widok > oznaczyć “użyj prostego udostępniania plików” > ok

Tak mam Viste a nie da się jakoś że by też na podfoldery i pliki w nich które są że bym nie musiał osobno każdego tylko wszystko na raz zrobić te zabezpieczenie?

Co do zmień właściciela dla to zastosuj to ale nie ten pierwszy link na tej stronce viewtopic.php?f=22&t=270766

Nie działają mi te sposoby :frowning:

DIIL ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.