Kopiowanie płyty DVD z zabezpieczeniem Dummy Files

Witam! Chciałbym zrobić kopię zapasową mojej gry (oryginał) która jest na płycie DVD zabezpieczonej “Dummy Files” (takie zabezpieczenie wykrył mi Clony XXL). Mam programy: CloneCD, Alcohol 120%, Clony XXL i Alcoholer. Jak nagrać tą grę na czysty krążek DVD?

Za pomoc z góry dziękuję! :smiley:

Jeżeli w licencji nie ma zastrzeżeń, to Alcohol 120%

Ale jak to zrobić? Przy kopiowaniu DVD nie ma wyboru profilu…

Spróbuj wykryć zabezpieczenie A-Ray Scannerem i podaj screena z programu po wykryciu :wink:

Zabezpieczenie to na 100% dummy files… ściągnięcie takiej samej gry z netu jest legalne kiedy ma się oryginał?

Nie [-X

najlepiej alkoholem120%-dummy file to nie jest zabezpieczenie(zobacz tłumaczenie w słowniku angielskiego)poza tym jeżeli AREYskaner czy klonyXXL nie wykrył zabezpieczenia to nie znaczy że tam go niema i taką grę da się skopiować!do kopiowania najlepszy jest alkohol ale i on nie radzi sobie z najnowszymi zabezpieczeniami.poza tym poco chcesz kopiować jak masz orginał??? moja rada jest taka-jeżeli nie lubisz grać w gry które wymagają płyty w napędzie-ściągnięcie pliku uruchomieniowego(exe)http://www.gamecopyworld.com/z tej strony.mam nadzieję że orginał gry chcesz zachować a nie sprzedać!

Nie jestem piratem… Chcę mieć tylko swoją osobistą kopię gry…