Kopnięcie w komputer

witam … dzisiaj mój komputer został dość mocno kopniety lecz działa normalnie ale wole sie upewnić … czy coś mogło sie połamać, wyskoczyć lub zepsuć ??\

z góry dzięki

uszkodzenie mechaniczne, jasne że mógł coś się złamać, zepsuć, ale to raczej mało prawdopodobne, otwórz obudowę i zobacz czy nic nie lata,czy nic nie jest połamane

jeszcze chyba twardy dysk mógł ucierpieć, bo one są wrażliwe na wstrząsy. Ale skoro działa no to git.

watpie czy cos sie polamalo. jesli tak to mogl byc: dysk, nagrywarka i ewentualnie czytnik kart pamieci i zadko juz stosowana stacja dyskietek

OK… to co wypisaliście działa bo sprawdziłem. Chciałem sie upewnić dzięki za odpowiedź

pozdrawiam

Nie powinno nic się stac , ja moj stary komputer kopałem kilka razy dziennie i jedynie co sie uszkodziło/połamało to obudowa więc spokojnie mozesz kopac dalej choc nie polecam bo ja swojego nie zepsulem kopaniem a noga czasem bolała

hehe kopać w komputer :stuck_out_tongue: naprawde musicie być zdesperowani :wink:

Jeżeli wszystko ci działa to raczej nic nie jest uszkodzone :wink:

Czasem kopnięcie w komputer pomaga, nie tylko komputerowi, ale nawet userowi (pomaga rozładować emocje).

Ale jak się kopnie za mocno od złej strony to można zepsuć.

Laptopa radzę nie kopać. PCty sa bardziej bezpieczne.