Korzystam z IE 6 I FF3 zapis plików na kompie

Witajcie, przepraszam za niewiele mówiący tytuł, ale nie wiem jak go właściwie zatytulować. Korzystam z neostrady i przeglądarek IE6 oraz FF3. Mam na kompie foldery ze stronami www. Otworzyłam jeden z folderów i co widzę pliki (strony) mają nagle oznaczenie FF. Dlaczego tak się stało i jak wrócić do porzedniego wyglądu (zapisu) tych plików.

Odinstalowałam FF i już wszystko w porządku . Chce mieć jednak tego FF i niewiem dlaczego tak się stało.

??

To chyba nie problem dla działu Webmastering, czytają tegoż opis.

Zapewne chodzi Tobie o to, że ikony plików html zmieniły ikonę z domyślnych IE na domyślne Fx?

W czym to przeszkadza, oprócz wizualnego wyglądu? Jeśli nie chcesz, żeby nie miały motywu Fx, to skojarz pliki z IE.

Dobrze rozumuję?

Nie za bardzo Cię rozumiem, ale jeżeli chcesz mieć FF 3 i IE 6, i żeby pliki z dysku otwierały się za pomocą IE

To klikasz prawym na byle jaką stronę >> właściwości >> Otwieranie za pomocą >> i tam daj zmień, i wybierz IE.

Wtedy strony będą miały oznaczenie explorera :slight_smile:

Tak na marginesie to nie wiem co Ci w tym przeszkadza (Jeżeli dobrze Cię zrozumiałem :slight_smile: )

Pozdrawiam

EDIT:

Napisałem równo z Moczkinem XD

Ustawiłeś FF jako przeglądarkę domyślną i dlatego tak się dzieje.

http://support.microsoft.com/kb/284456/pl

Dzięki za info . Monczkin masz rację ,ale ponieważ na stronach www się takie coś zdarzyło to pomyślałam ,że tu najszybciej otrzymam poradę. Myślałąm,że to nietylko zmiana wygladu ale coś innego ale nie do sprecyzowania przezemnie.