Korzystanie z WLAN za pomocą Nokii N82

Nie mogę sobie poradzić z połączeniem z siecią w domu przez wifi.

Modem w tel. niby loguje się do sieci, ale ani Safari, ani Opera Mobile nie wymieniają żadnych danych, w obu pojawiają się komunikaty o braku dostępu do internetu; Safari: “Internet: brak odpowiedzi bramy” a Opera…zbyt długie żeby napisać, każdy i tak wie o co chodzi. Każdy oprócz mnie :? Sprawdziłem też w logach routera i nie ma żadnej wymiany danych pomiędzy tel <-> modem. Tak sobie myślę, że może to właśnie problem z ustawieniami samej sieci a nie telefonu?

p.s. Czy to również ma wpływ na problem z Ovi Maps, że mapy się nie ładują, mimo fizycznie pobrania ich do telefonu?

Nokie nie mają Safari!

To przeglądarka oparta na WebKit’cie tak samo jak Chrome…

Spróbuj wpisać adres bez “www”, mi pomogło :lol:

ciekawa teoria…tym bardziej że zadziałała :slight_smile: a jesteś w stanie wypowiedzieć się nt. P.S.-a?

interbig , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w nazwie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978

Co do P.S. to chyba żaden telefon Nokii, niema wgranych na pamięć map Ovi, i wszystkie pobiera z internetu w trakcie korzystania. Możesz to zmienić używając opcji: Synchronizuj mapy w Ovi Suite. Wtedy zostaną one wgrane na kartę pamięci.

No… chyba że chodzi Ci o AGPS, on wymaga połączenia z netem :stuck_out_tongue: