Kosz - niby pusty, a jednak cos w nim jest

Mam problem z koszem, a mianowicie chodzi o to, że cały czas coś w nim jest, chociaż tego nie widać. Nie ma w nim żadnych plików, ale gdy użyję modułu “Szybkie czyszczenie dysku” programu “Odkurzacz” pokazuje, że w koszu są jakieś pliki, ale ich nie usuwa.

thumb_4709148ed540c338485685.jpg

Masz więcej niż jednego użytkownika w systemie? Jeśli tak, to możliwe że to są pliku usunięte właśnie przez tego innego użytkownika. I z drugiej strony - jeśli to ta przyczyna, to niezbyt dobrze świadczy to o programie Odkurzacz. Plików innego użytkownika nie powinien w ogóle zauważać :slight_smile:

Druga możliwość - reinstalowałeś może system, bez formatowania partycji (chodzi też o partycje inne niż systemowa)? Jeśli tak, to być może są to pliki usunięte przez poprzedniego (z poprzedniej instalacji systemu) użytkownika. Nawet jeżeli użytkownik ma identyczną jak poprzednio nazwę, dla systemu stare pliki w Koszu nie są już widoczne.

Mam więcej niż 1 użytkownika w systemie i nie reinstalowałem systemu, czyli opcja 1. :slight_smile: dzięki za szybką odpowiedz.