Koszmarnie wolna praca komputera

Witam!

Do szału doprowadza mnie mój komputer! Działa tak wolno, że masakra. I to wszystko, zarówno internet, jak i jakiekolwiek inne operacje. Zdarzyło sie też, że nagle komputer się niby wyłączył. To znaczy pojawiła się czarna plama na monitorze i trzeba było restartować. Oto logi:

Fhangi --> nie znasz się, to nie pisz :!:

klonmarcin --> nie podpinaj się pod czyjeś tematy - załóż swój :!:

monka :

W trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu usuwasz (wpisy Hijackiem, pliki/foldery na czerwono ręcznie z dysku):

Po zabiegach dajesz nowe logi :slight_smile:

Ty nic nie usuwasz :!: Załóż nowy temat, to wtedy ktoś Ci pomoże. A to co pisze Fhangi to są bzdury, więc tego nie rób :!:

OTy-skasowano.JNJN

wpisy usunięte; foldery na czerwono nie usunięte, bo za cholerę nie umiem ich znaleźć (może to idiotyczne, ale cóż…); to ma być gdzieś w ProgramFiles? ni cholerę nie widzę!

To nowe logi:

I drugi:

A o co chodzi z:

mam nadzieję, że to nie było do mnie… :?

Jakbyście jeszcze powiedzieli, jak usunąć ten badziew na czerwono, będę wdzięczna dozgonnie:)

Logi są już czyste - czyli nie ma tego “badziewia” :slight_smile:

Nie było to do Ciebie, lecz do pozostałych osób, które wypowiedziały sięw tym temacie :slight_smile:

Ok, dzięki wielkie! A co jeszcze mogę zrobić, żeby przyspieszyć pracę komputera? Jest znacznie lepiej, ale może może być jeszcze lepiej ?? :slight_smile:

Przeczyść rejestr (polecam do tego jv16 PowerTools 1.3.0.195), zrób defragmentację, oraz przejrzyj: Optymalizacja XP

Wejdź: Start --> uruchom --> msconfig i w zakładce uruchamianie odznacz (według Ciebie) niepotrzbne przy autostarcie programy :slight_smile:

Ok, przeczyszczę rejestr, zrobię defragmentację oraz poczytam o optymalizacji. I msconfig też przeczyszczę:) Dzięki! !!