Koszty naprawy telefonu

Ile kosztuje naprawa samsunga D900i?

uszkodzone jest złącze systemowe i trzeba wymienić telefon w erze

No to wymień telefon w Erze. :wink: Interpunkcja się kłania, wiesz co to takiego? :stuck_out_tongue:

ale nie oddam do ery bo będą trzymać mi go miesiącami chce oddać do komisu i powiedziałem że tel kupiony w erze

ile kosztuje konkretnie naprawa woj. swiętokrzyskie powiat staszowski

Jakie znaczenie ma to z jakiej sieci jest telefon przy uszkodzeniu złącza?

Zacznij pisać zgodnie z zasadami języka polskiego to Twoje pytania będą zrozumiałe i szybko dostaniesz odpowiedź.

Era na 90% nałożyła plomby a serwis je zerwie i jak będziesz go wymieniał to raczej nie przyjmą…

Skąd masz tak dokładne wyliczenia? Nie na 89% lub na 91%? :smiley:

Era zakłada plomby? Nie chce mi się w to wierzyć. Miałem wiele telefonów i nigdy nie było plomby operatora.

To nie Era serwisuje telefony tylko serwis autoryzowany producenta (w przypadku naprawy gwarancyjnej) i oni się nie przejmują plombą operatora (jeśli taka jest) Era lub inny operator może być tylko pośrednikiem w dostarczeniu do autoryzowanego serwisu. Do tego twórca wątku w Swoich niegramatycznych wypocinach nic nie wspomniał o gwarancji. Może to gniazdo jest np. wyrwane a tego i tak gwarancja nie obejmie? A skoro pytał się o koszt, to znaczy, ze naprawy na gwarancji nie bierze pod uwagę.

Po drugie - dlaczego nie mają przyjąć i z jakiego powodu mieli by go wymieniać? Jeśli z powodu fabrycznej usterki to serwis autoryzowany jest upoważniony do zerwania plomb (założonych przez operatora też bo go one nie interesują) i jego wpis w karcie gw. jest najważniejszy. Tak to jest jak klient nie zna Swoich praw i staje się popychadłem niedouczonych pracowników salonów, którzy chcą mu wcisnąć niezgodne z prawem zasady.

Skoro uważasz, że telefon bedzie długo u nich leżeć, nie naprawiaj go, tylko wymień na nowy :slight_smile: Reklamuj z tytułu niezgodności z umową. Wtedy zawsze możesz wybrać, czy chcesz naprawę, czy wymianę na nowy. I za towar odpowiada sprzedawca, a nie producent.

A my mamy szklaną kulę i wiem że serwis na ulicy X jest droższy od serwisu na ulicy Y.

:stuck_out_tongue:

Zejdź na ziemię.

BTW nikt się nie będzie bawił w naprawę złącza, tylko wymienią ci całą płytę główną. I najlepiej jest to zrobić w autoryzowanym serwisie producenta, bo utracisz gwarancję.

http://www.samsung.com/pl/support/repai … irlocation

A skoro obawiasz się długiego czasu naprawy poprzez zlecenie jej w salonie ERY w którym telefon zakupiłeś, to żądaj wydania na czas naprawy telefonu zastępczego.