Koszulki dla drużyny [allegro]

(system) #1

witam! mamy z kolegami taką drużyne amatorską i chcemy sobie zakupić koszulki piłkarskie (nie żadnego klubu) lecz z np nazwiskiem z tył€ i każda koszulka inny nr. Najlepiej jeśli mi podacie coś z allegro lecz nie koniecznie, z tego co szukałem na allegro to znalazłem taką możliwość ale koszulki jakiegoś klubu. jeśli możecie podajcie jakieś linki

(Grzesiek82) #2

albo kupić koszulki w sklepie sportowym przecież każdy z

Was może mieć inny rozmiar ktoś m, ktoś l a ktoś xl i zrobić nadruk, zajmują się tym drukarnie i agencje reklamowe a już na pewno w częstochowie coś takiego znajdziesz

(system) #3

my poszliśmy do zakładu i nam uszyli :wink:

(Piecu92) #4

Ja jestem ze Mstowa koło Cze-Wy i nie znam tam żadnej drukarni, która by się tym zajmowała.

W Koninie niedaleko Rędzin/Rudnik mieszka taka Pani Kowalska, która się tym zajmuje. Jak chcesz namiary to ci mogę podać

(system) #5

mi chodzi przede wszystkim o zamówienie przed internet lub przez telefon, bo w okolicy chyba niemam takich zakladow (50 km od bydgoszczy, 20 km od Inowrocławia) tak więc do konina i do Cze-wy kawałek mam.

A ile moze mniej wiecej kosztować taka jedna koszulka z nadrukiem i cyfrą? Z tego co wy kupowaliście?

(pysiu) #6

wystarczy na allegro wejść http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=180527972 :wink:

(system) #7

no tak pysiu , ale mi chodzi o koszulki piłkarskie, a to są chyba zwykłe koszulki z nadrukiem. Znalazłem to na allegro, lecz nei wiem czy nie za drogo, nie mam zbytnio do czego tego porównać.