Kradzież konta Steam

Dostałem od kolegi link do strony steama loguję się i co straciłem konto. ;/ Jak się dowiedziałem system kradzieży idzie drogą piramidkowo-łańcuszkową.

Więc jak mógłbym odzyskać konto? Link weryfikacyjny nie przychodzi od 2 dni. Miałem trochę gierek na Steam więc nie chciałbym im komuś dać. Przy wysyłaniu ticketa pisze że nie loginu w ich bazie. Proszę o pomoc.

masz nauczkę żeby loginów i hasłe niepodawać

to juz raczej nie do dozyskania

Mogę ci poradzić zainstalowanie tego programu - http://www.instalki.pl/programy/downloa … _Free.html

Lepiej zapobiegać :wink: .

a ja wam mogę poradzić żebyście uważali na tego kolesia, wysyła dziwne “programy” przez PM’a udając że to wygaszacz. (mowa o ficker oczywiście)

ficker a coś na 64 bit?

Poszukam nie wylogowywuj się.

A co próbowałeś już zainstalować spy sheltera? (będzie znacznie lepszy)

Ewentualnie - http://www.instalki.pl/programy/downloa … sonal.html

a to już podziękuję tak jak mówi lolson i sam czegoś poszukam

Kilka dni temu tu na forum specjalnie zainfekował usera Virutem. Również radzie uważać na linki które podaje ficker! !!

Kiedys bezproblemowo odzyskałem konto jak wysłałem do supporta steama skan okładki z cd-keyem. Resetowali hasło przywracali konto. Może tak spróbuj.

no właśnie możesz mi przesłać link bo na jedyny jaki znalazłem trzeba się zalogować

Tutaj masz procedurę odzyskiwania konta: https://support.steampowered.com/kb_art … -QDFN-4366. Konto na stronie pomocy jest odrębne od konta Steam. Radzę się pospieszyć, jeśli złodziej użyje cheatów w grach chronionych przez VAC wtedy masz problem, bo Valve Cię nie odbanuje.

Rada na przyszłość: nigdy nie podawaj nikomu danych konta, zwłaszcza kiedy podaje się za admina i grozi blokadą konta jeśli nie podasz mu loginu i hasła. A przede wszystkim nie wpisuj loginu i hasła na stronach innych niż http://store.steampowered.com/ i http://store.steamgames.com/.