KRASNAL-Serv-2.7

Witam, zainstalowałem wszystko ładnie Krasnala -

Światła drogowe w trayu swiecą się na czerwono :frowning: a powinny na zielono,

Gdy wchodzę w phpmyadmin to hasło krasnal użytkownik root mi tez nie działa,

Próbowałem user: krasnal hasło: krasnal itp … i nic :frowning:

Nie działa bo krasnal nie jest uruchomiony.

Na początek kilka informacji.

Gdzie zainstalowałeś krasnala

Jakiego masz firewalla. Udostępniłeś dostęp??

Jakie masz IP??

Nie mam firewalla :lol:

c:\usr

IP: zew. 80.55.103.122 wew. 192.168.0.10

A wiec jeżeli chcesz aby serwer był widoczny dla wszystkich w internecie to musisz zrobić tak jak opisałem to wczoraj TU

Krasnal powinien się normalnie odpalić. Czyli po uruchomieniu powinno byc zielona ikkonka. Jeżeli nie jest to robisz restart Krasnala. Jak to nie pomoze to zakończ i jeszcze raz uruchom. Ewentualnie zrestartuj kompa. Jeżeli nadal się nie uruchomi to jest zapewne źle zainstalowany i musisz go przeinstalować jeszcze raz. :smiley:

Robiłem tak … przeinstalowywałem 10 razy itp.

A ja chce tylko zainstalować swoje forum i nauczyć sie hacki wgrywac itp.

Kliknij ppm na ikonce i restart. Jak nie zrobi się zielone to PPM na ikonce i zakończ. Ponownie uruchom. Jak dalej czaerwone to albo masz uruchomionego systemowego firewalla albo restart kompa i ponowne uruchomienie.

Jeżeli chcesz tylko zainstalować forum to nie zmieniaj tego IP w tej poradzie co pisałem. Adres będziesz miał

http://localhost/

Dalej czerwone :cry:

Shark przez dwie minuty zdązyłeś wszystko zrobić. :o

Restart kompa. Sprawdz systemowego firewalla. Masz wyłaczyć i włączyć Krasnala. I zmień IP w poradzie którą podałem. Może wtedy zaskoczy. :smiley:

Odinstalowałem go całkiem …

Teraz robie skan jb16PowerTools, jak przeskanuje to zainstaluje jeszcze raz ! :x

Nic wszystko nie dało !!

A co z tym hasłem do phpmyadmin ?