Kreator nowego sprzętu - USB

Witam. Od niedawna mam problem: W tylniej części obudowy mam 5 portów USB, z przodu 2. Polega on na tym, że przy próbie podłączenia np. myszki pod jeden z 6 portów ( jeden przedni port działa bez zarzutów ) wyskakuje kreator znajdowania nowego sprzętu ( przed formatem - około 3 tyg, wszystko działało ). Po naciśnięciu na szukanie sterowników, zaczyna się coś instalować jednak w połowie wyskakuje błąd z opcjami “Kontynuuj mimo wszystko” oraz “Przerwij instalację”. Raz nacisnąłem pierwszą opcję i niby jest wszystko OK z jednym portem, jednak moge poruszać tylko kursorem, nie reaguje ona na żadne zadania ( tak jakbym wyjął PPM i LPM ). W czym leży problem?

spróbuj przeinstalować USB 2.0,chociaż wygląda to trochę na problem ze sprzętem-ten komunikat,czy po podłączeniu innych urządzeń jest ok?

Komunikat, który Ci wyskakuje to najprawdopodobniej problem ze zgodnością systemu. Daj zeby wyszukał Ci sterowniki automamtycznie jesli zajdzie taka potrzeba powtórz czynność na wszystkich portach. Możesz również zainstalowac USB 2.0, może dana myszka potrzebuje dodatkowych sterowniko do obslugi klawiszy (chociaż raczej do 2 podstawowych nie powinno tak być ;/). Jak kolega /\ dobrze zauważył dobrze jest sprawdzić czy inne urządzenia działają.