Kreator skanowania nie działa, ale przez oprog. hp skanuje

Witam mam problem z moim urządzeniem HP Photosmart C4580 poprostu go nie rozumiem komp ją widzi w sieci, router tak samo, gdy chce coś zeskanować przez kreator obrazów to dostaję błąd “nie mozna skopiować bieżacego obrazu. aby skopiowac ten obraz, kliknij przycisk spróbuj ponownie” aby zatrzymać kopiowanie kliknij przycisk anuluj. podobnie jak chce zrobić podgląd to tez dostaję że nie może go wykonać. Sprawdziłem to na 2 kompach bo myslalem ze może coś zainstalowałem na lapku i dlatego tak jest ale na stacjonarce z której rzadko się korzysta jest podobnie.

A teraz najlepsze skaner skanuje jeśli korzysta sie z centrum obslugi hp i tego ich programu. Dodam że również sprawdziłem wszystkie testy diagnostyczne sieci dla tej drukarki i wszystkie są pomyslne, drukarka ma nadane ip etc.

System operacyjny to windows xp professional sp3

Dodane 7 stycznia 2010, 22:39:54

pod windows 7 nie ma problemu, po kablu tez kreator działa. a gdy robie testuj skaner dostaję komunikat że testy urządzenie przeszło pomyślnie.

Dodane 8 stycznia 2010, 18:49:17

zrobiłem też restart routera i instalowanie sterów od nowa + czyszczenie rejestru nadal to samo obstawiam jakąś aktualizację. Usunąłem programy które instalowałem od ostatniego skanowania