Krecenie karty 7600gs galaxy

moj brat ma taka tylko ze w sklepie wcisneli mu bez wiedzy z pasywnym chlodzeniem. karta w windowsie bez stresu ma ok 60 stopni wiec troche duzo:/ taktowanie 400/800 dno i metr mulu… mowielem mu ze nie mozna krecic bo duza temp. czy mam racje???

:roll:

Niech kręci po lekku i jak będzie temp. mocno wzrastała to niech zmieni chłodzenie.

60 stopni po wlaczeniu kompa w 2d przy obciazeniu na bank ponad 70 i na pasywnym chlodzeniu?? wolne zarty :x

plomby na obodowie :evil:

:x

To pewnie ma wniej kupe syfu bo kompa nie czyści i stąd takie temp.

Do serwisu z kompem i zmiana chłodzenia.

nie moja wina ze zalozyli nie bo to bylo dawno jak tylko go kupil ja testowalem itp ma wiatrak z tylu i z przodu obieg jest dosc dobry proc ma w stresie nieco ponad 30 a ma amd 3800+ ja kazale mbrac galaxy z zalmane ma dali mu z pasywnym bo jest cichy itp brat uwierzyl :x watpie czy bedzie chcial wydac ok 70zl na chlodzenie zeby trochce krecic karte. karta ma pamioeci 2ns

Nie słuchał brata to niech cierpi :stuck_out_tongue:

jak przeczyta to sie wkurzy :lol: tak ta ■■■■■ wyglada

Złączono Posta : 07.04.2007 (Sob) 14:08

http://www.proline.pl/shop.php?prodid=G … 00GS+256+P

Jeśli to komp ze sklepu to napewno wcisnęli mu też zasilacz MGB350W lub Codi 350W. Kręcić niewarto.

nie ma amacroxa 450w w podzespoly sam dawalem oni tylko plomne dali…

karta na DDR2 więc zrobili go w bambuko.

Jak chcesz olać plomby to można walnąć wiatraczek aby dmuchał na radiator, powinien schłodzić go. najlepiej 120mm jak da radę - nie musi być przymocowany do karty, można kombinować i dać bo 5cm od niej, mocując d o czego się da -kwestia umiejętności manualnych :wink: tak aby nie wpadał w wibrację.