Kredyt gotówkowy 2000zł pytanie

Witam,

chciałbym wziąć kredyt w wysokości 2000-3000zł i mam takie pytanie czy trzeba mieć przepracowane 3 misiące na umowę o pracę?? Ja posiadam umowę o pracę ale od sierpnia tego roku i pytanie czy mam szanse na taki kredyt

Może 3 miesiące, może 6 miesięcy, ale jeszcze dotyczy jednego pracodawcy, nie łacznego stażu pracy. I zaświadczenie o zatrudnieniu. I numer telefonu stacjonarnego (bardzo zwiększa szanse na kredyt).

A może to jakaś uproszczona procedura, z racji stosunkowo niewielkiej kwoty. A może starczy posiadanie nieruchomości czy samochodu, z ktorego można by ewentualnie ściągnąć należność. A może wystarczy im kopia zeznania podatkowego z ostatnich kilku miesięcy. Zależy gdzie i co.

MUSISZ mieć przepracowane minimum 3 ms-ce. Do tego jak chcesz wziąźć kredyt a masz umowę jak mówisz do sierpnia tego roku to nie wiem jak to będzie w Twoim wypadku z kredytem. Musisz przecież mieć jakieś potwierdzenie, że pracujesz i masz cosmiesięczne dochody żeby bank miał pewność, że będziesz miał z czego spłacić kredyt.

@up

Czytaj dokładnie to co piszą inni.

A w sprawie kredytu, to najprościej jest iść do banku i się dowiedzieć co i jak.

:>