Kreska na ekranie monitora Samsung SyncMaster B2330

Mam monitor Samsung SyncMaster B2330 i po wymianie karty graficznej na nową, po około godzinie pracy/gry zaczęła mi się pojawiać na ekranie pozioma kreska dzieląca ekran na 2 części.

Zrzutu ekranu nie da się zrobić tak, by pokazać tą usterkę (zawsze screen wychodzi idealny), więc zrobiłam zdjęcie telefonem (wybaczcie słabą jakość).

http://imageshack.us/f/585/20130306133447.jpg/

Jak widać, przy przesuwaniu okien, okno folderu jest podzielone na dwie części. Nie wiem czego to jest wina. Monitora? Karty graficznej? Zasilacza?

Podaję info sprzętu, jaki mam:

Karta graficzna: Radeon HD 7900 GHz Edition (wiek: 9 dni)

Zasilacz: Corsair CMPSU-1000HXXEU - 1000W (wiek: 3,5 roku)

Monitor: Samsung SyncMaster B2330 (wiek: 10 miesięcy)

-taki objaw -to raczej monitor,-ale weż podłącz monitor do innego komputera…-będzie pewność…

Wygląda na to, że to nie jest wina monitora (tak na 90%). Karty graficznej i zasilacza też nie. Po podłączeniu mojego monitora do innego kompa z taką samą kartą graficzną, po 3 godzinach intensywnej gry, monitorowi nic się nie dzieje. Gdy podłączyłam do mojego kompa inny monitor i telewizor, też wszystko śmiga aż miło. Zaczynam wierzyć w to, że mój komputer/monitor też jest kobietą i robi mi na złość -.-

Spróbuj podłączyć monitor do komputera przy użyciu innego kabla (DV-I, VGA, HDMI - nie wiem jakiego normalnie używasz). Jeśli korzystasz z przejściówki VGA (D-SUB)/DV-I to ona też może być przyczyną problemu.