Krótsza szkoła

(H@ker) #1

Zobaczcie sami http://wiadomosci.onet.pl/1224255,11,item.html

Zaprasza do sondy

(Bbieniol) #2

Hmmm… jakby to powiedzieć :wink: Po prostu “full wypas” :wink: --> wredszcie jakaś mądra decyzja naszego kochanego rządu :wink:

(Zbiwis) #3

Słuchałem wypowiedzi Pana Ministra Edukacji, ubolewała, że szkoły nie mają klimatyzacji więc „biedni” uczniowie nie mogą już w czerwcu wytrzymać. Nie przeszkadza mu to, że szkoły nie mają sal gimnastycznych a niektóre mają teraz już kłopoty z czymś przeciwnym niż w czerwcu „gorącem” czyli, że są nie ogrzewane.

(Rikamuru) #4

wielkie 5 dla Marcinkiewicza :smiley: Wreszcie ktoś o nas pomyślał,wreszcie coś się dzieje!

koniec roku 23 czerwca zawsze coś nie? :smiley:

(fiesta) #5

Ja bym się jeszcze tak nie cieszył gdyż żadna wiążąca decyzja nie została jeszcze podjęta oraz:

(Rikamuru) #6

to zastrzeżenie to chodzi o wizyte papieża

(Dod) #7

Tak hura, tydzień w tą czy w tamtą co za różnica ?

(aju) #8

Mi to i tak obojetne bo od początku czerwca w szkole mnie nikt nie zobaczy :mrgreen:

Ni huhu --> ale pomysł trafny, będę miał wcześniej ten świstek co go ludzie świadectwem zowią :stuck_out_tongue:

(Damian560) #9

mi to rybka bo ja tez nie mam zamiaru brudzic opinii (takiej jaka mam :D) pojawiajac sie w szkole w czerwcu , no ale spoko spoko. nie mam nic przeciwko :smiley:

jak bede pełnoletni to głosuje na PiS (tak jak nie jeden nie tylko z mojej budy :D) he to juz wytłumacza dlaczego Marcinkiewicz taka decyzje podjął :smiley:

(S E B A11) #10

Bo te ostatnie tygodnie są już po to, żeby chodzić i nic nie robić…Najlepsza opcja to wagary ale… nie wnikajmy w szczegóły :stuck_out_tongue:

Teraz i tak do szkoły nie chodze do ferii :slight_smile: bo po co :smiley: A co tam średnią sie pochwale :stuck_out_tongue: 4,24 robi swoje :twisted:

(:: MARIO ::) #11

mnie to tam lotto, i tak chodze 4 dni w miesiacu :twisted:

(Janek M) #12

A ja chodze do 1 kl. gimnazjum i bardzo mi sie ta decyzja podoba. Pana Marcinkiewicza zaczynam lubić a co do wizyta papieża - wydaje mi się że NASZA szkoła będzie miała wolne… więc jest extra!

(Philips Piotr) #13

dokładnie studia to dopiero życie hehe.

(Igorenek) #14

A początkowo miały być 2 tygodnie :?

(Monczkin) #15

pewnie - po co w ogóle chodzić do szkoły - przecież wszystko można znaleść w sieci

(Igorenek) #16

Chodzi mi o to, że babcia mi powiedziała! Tj że rok szkolny ma być krótszy o 2 tyg. A wątpię, żeby ona szukała to w sieci :wink:

(McDracullo) #17

Ja sie ciesze - mniej godzin nieusprawiedliwionych bede miał (srednio tygodniowo wychodzi mi okolo 14h nieuspr.) więc to jakieś 14 godzin do przodu :slight_smile:

(P@WEŁ_1990) #18

szkoda ze tylko tydzien :frowning: ale zawsze cos :stuck_out_tongue:

(Canaletto) #19

Decyzja słuszna :slight_smile:

BTW jaki sens jest wystawiać oceny końcowe z semestru miesiąc przed zakończeniem roku szkolnego :?:

Po wystawce ocen i tak już każdy wszystko olewa :slight_smile:

(Maesky) #20

Również związane ze szkołą: słyszałem propozycję(niestety nie podam źródła, bo slyszałem od znajomego), że za rok mają zlikwidować matury ustne…nie ukrywam, że byłbym bardzo rad, gdyż uczęszczam do klasy 2 liceum a za rok maturka, a jak parę osób wie-matura ustna nie jest banalną sprawą. Na razie to tylko propozycja. Źeby nie było OT-> duży + dla Marcinkiewicza, że pomyślał o uczniach i skrócił NAM czas uczęszczania do szkoły o tydzień.