Kryptowaluty.Expert Poradnik, Analizy, Prezentacje giełd i kryptowalut


(PokemonGoNews) #1

Cześć wszystkim przeglądając dziś forym dobreprogramy trafiłem na kategorię Kryptowaluty gdzie jest sporo pytań na temat kryptowalut. Dlatego postanowiłem że w tym miejscu będę prowadził poradnik dla osób początkujących wchodzących w świat kryptowalut. Prowadzę swojego bloga http://kryptowaluty.expert gdzie przygotowuje treści wysokiej jakości w których znajdzie odpowiedzi na takie pytania jak:

Jaki wybrać portfel do kryptowalut ?
Z jakiej giełdy kryptowalut korzystać ?
i dużo dużo więcej…

Postaram się w tym temacie publikować wszystkie informacje jakie dzieją się na blogu.


(Longhorn2009) #2

Czy masz jakieś informacje czy giełda Bittrex w ostatnim czasie wyczyściła historię przeprowadzanych transakcji w profilu inwestora?


(PokemonGoNews) #3

Niestety nie mam takich informacji. Posiadam tylko informacje że giełda otwiera możliwość rejestracji ale podnieśli progi inwestowania dla nowych użytkowników… Jest obecne niesamowite parcie na giełdy np. binance rejestruje się dziennie 250.000 użytkoników… Dlatego warto zapoznać sie gielda UpCoin znajdziesz info na blogu o nich gdzie mysle ze niebawem to bedzie super alternatywa


(PokemonGoNews) #4

Na niedziele do poczytania przygotowałem artykuł na temat UpCoin.

Jak wiemy krytowaluty rozwijają się coraz mocnej. Każdego dnia można trafić na jakiś SCAM itp dlatego bardzo zaciekawiła mnie nowa giełda, która powstaje ale jeszcze mało informacji. Obecnie UPcoin oferuje 500$ na start podczas rejestracji i otrzymuje dużo informacji czy kwotę będzie można wypłacić…

Otóż NIE. Kwoty nie będzie można wypłacić z jednego prostego powodu… 500$ x 500.000 użytkowników daje 250.000.000$ więc nikogo na takie promocje nie stać… Otrzymuje 500$ na prowizje i opłaty jakie są ponoszone za inwestowanie wypłaty wpłaty itp.

Giełda opublikowała plan rozwoju oraz wizualizację. Wiem również ze będzie dostępna wersja moblina w późniejszym etapie.

http://kryptowaluty.expert/gielda-upcoin-plan-rozwoju-wizualizacja/

Zapoznajcie się w wizualizacją i Planem rozwoju. W tygodniu opublikujemy kolejne informacje na temat giełdy.


(PokemonGoNews) #5

Chciałbym dziś polecić zainteresować się kryptowalutą NEO

CytatNEO wykorzystuje zapis umów elektronicznych do prowadzenia wszelkich zapisów transferów cyfrowych. Cyfrowe żetony generowane są przez kontrakty elektroniczne, a funkcjonują generalnie do rejestracji tytułu aktywów, czyli wcześniej wspomnianych akcji i transakcji.

http://kryptowaluty.expert/neo/

Dodatkowo możecie od poniedziałku przeczytać u nas na temat KuCoin, Prytwanych Tokenach,


(PokemonGoNews) #6

Dziś chciałbym żebyście zwrócili uwagę na zamknięcie platformy Bitconnect, która okazała się SCAMem… To jest niestety jeszcze bardzo poważny problem w świecie kryptowalut że powstaje bardzo dużo piramid, które chce tylko wyciągnąć kase… Jeżeli chcecie więcej o tym przeczytać to polecam

http://kryptowaluty.expert/platforma-bitconnect-zamknieta-scam/

w tym miejsce wszystko zostało opisane, powody i jaka przyszłość Bitconnect