Księga gości.. /Blog/

Mam pytanie… czy jest ktos w stanie mi pomoc, bo chcialem zalozyc bloga, pierwsza strone juz zrobilem, po to by byla, (jako tako) a chcialbym zrobic rowniez ksiege gosci, aby znajomi mmogli sie wpisywac, tyle ze ja za bardzo o tym wszystkim nie mam pojecia i nie wiem jak sprawic aby ona dzialala! Czy jest ktos, komu podalbym login i haslo, a ten moglby mi pomoc w zrobieniu ksiegi?! Bardzo proszee! !!

Pozdrawiam!

Hmmmm. Ja Tobie polecam założenie bloga na http://www.blog.pl. Kosztuje to jednorazowo 10zł, ale masz pełen wypas. Książkę gości, brak reklam, alias pocztowy, szybki serwer… Miodzio po prostu… Sam założyłem wczoraj konto i właśnie przed chwilą skończyłem robić stronę główną.

Ja mam na mylog.pl, ale wszystko gra, tyle ze szablon byl uzyty jakis tam, a ja zmnienilem tylko tlo i troche rozstawienie okienek, a juz mi sie nie chce robic na innym gdzie ksiega dziala, bo sie na tym za bardzo nie znam i u mnie to trwalo by wiecznosc! :frowning: A w ksiedze trzeba utworzyc: wpisz sie, powrot, no i zeby mozna bylo sie wpisywac… bo ja tego nie umiem :frowning: