Kto czytał regulamin?

ja przeczytałem :wink: calutki na początku użytkowania tego forum :slight_smile:

Ale masz to przeczytać i nauczyć się na pamięć, a najważniejsze przestrzegać

Ja caly ii go przestrzegam:D

Czytałem i wcale mi się jego zasady nie podobają

Przeczytałem po tym jak dostałem w 2 dni 3 warny :smiley:

Cały przeczytałem jak dostałem ostrzeżenie. Wczaśniej czytałem na “raty”.

Ale przeczytałem za pierwszym razem Przewodnik BBcode

Doszedłem do punktu 1.3 i dalej już nie czytałem :oops:

Ja przeczytałem i traktuję go niczym dekalog :stuck_out_tongue:

Powiem że przeczytałam, ale nie uważnie… Postępuję jakoś tak, że prawie nie łamię regulaminu, tylko raz nie policzyłam wierszy w podpisie, ale za to przeprosiłam i szybko naprawiłam swój błąd i raz był OT, ale 2 strony dalej też były OT, więc można było powiedzieć, że lekko zagapiłam się… Jak czegoś nie wiem lub nie rozumiem zawsze się pytam (parę moderatorów ma mnie chyba już dość)…

Nie ważne jest czy przeczytałeś lub nie… ważne aby przestrzegać ogólnie przyjętych zasad.

Przeczytałem po dostaniu pierwszego ostrzeżenia. :mrgreen:

Ja nie czytałem regulaminu. Praktycznie na każdym forum jest taki sam. Poza tym, nawet nie czytając regulaminu, jest po prostu oczywiste, co można a czego nie można robić.

i ja, tak jak areh i author_vision

Nie czytałem - na większości for regulaminy mówią o tym samym, wystarczy raz przeczytać gdzieś netykietę i nie trzeba później tracić czasu na regulaminy.

Jak dotąd nie dostałem ostrzeżenia :slight_smile:

Ja zaczęłam czytać i szybko mi się znudziło, więc nie przeczytałam wszystkiego, ale jak na razie nie mam ostrzeżenia, bo mimo to wiem czego wolno, a czego nie :mrgreen: Wiele dowiedziałam się z postów moderatorów na zielono :mrgreen: :mrgreen:

przeczytałem… właśnie przed chwilą :slight_smile:

czytałem na raty ale przeczytałem dałem rade stwierdziłem ze jeżeli zabawię tu na dłużej to poczytam sobie ale czasami mam jeszcze jakies wpadki albo mnie emocje poniosą

ja też nie przeczytałem, powód: za długi:p i jak narazie ostrzeżenia nie zarobiłem bo:

Przeczytam w drugim wcieleniu :wink:

Czytałem cały…

Ale nudy :stuck_out_tongue:

ja po trzecim ostrzerzeniu przeczytałem cały ale tak ja powiedział craker9 nudy :stuck_out_tongue: