Kto ile spalil

NIC! !!

Na moim koncie:

jedna kostka ramów DDR-y 256 :wink:

U mnie się spaliła płytka główna jak Panowie w elektrowni postanowili zrobić małą przerwe w dostawie energii.

Aha…czyli to wszystko moja wina,bo nie potrafie szanować, tak ??:x :roll:

Szkoda słów mateo…szkoda słów :roll:

Kiedyś chciałem ściszyć programem CD-ROM to tak ściszyłem, że CD-Romik był do wywalenia. To tak jak bym go spalił. :lol:

Na razie nic nie spaliłem ale naprawdę się staram. :smiley:

OO ja w gta spaliłem duuuuużo ludzi samochodów i motorów 8)

Duda, ale my nie mówimy o gta :roll:

Odkurzacz :smiley:

I wypaliłem paresett płytek :smiley:

o rany :roll: to chyba jest szkodliwe… :? z filtrem chociaż paliłeś :roll:

prawdziwy użytkownik sprzetu komputerowego zawsze coś rozwala :stuck_out_tongue:

Zgadza się :smiley:

Ja troszke tego spaliłem:

CDROM, FDD, 3 zasilacze, Duron 1100, Skaner, SB128,

Trzeba było chociaż trochę pogrilować, żeby cała energia nie poszła na marne!

ja niestety nie mam tyle talentu co Ty i jeszcze nie udalo mi sie nic spalic.

pozdro

Najpierw wentylator na procku, potem procek bo dalej uzywalem mimo niebnieskiego komunikatu i 98 stopniowej temperatury, za tym poszła plyta głowna. To takie najpowazniejsze

A tak to 2 cd romy LG(tylko nagrywarki maja dobre bo mam:)), zasilacz)felerny był), monitor(felerny:) ), a no i twardy dysk 40GB seaget’a barracuda, ale swoje zrobil i oddal wszystkie dane, w sumie jeszcze chodzi ale mam go na boku, klastry sie posypaly na obszarze 10GB. Pozdrawiam

A ja spitoliłem 2 maluchy :hahaha:

Poszła mi jedna kość ramu 256 DDR :smiley:

a ja zasilacz w starym kompie :stuck_out_tongue: (7 lat pochodzil :stuck_out_tongue: )

Będzie trzeba zacząć (No choć tu monitorze) :smiley:

Mam kompa od 2001 roku, siedze około 6 godznin dziennie (siostra ok. 2 godzin dziennie) i jeszcze nic nie spaliłem w kompie :oops:

Bymbył zapomniał: Nie raz przez przypadek zdarzyło mi się spalić szmatki w ognisku :smiley: i parę gałązek (ale tylko troszkę :wink: )

Pozdrawiam.

ja jak narazie “spalilem” plyte CD oraz DVD :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: