Kto jest najlepszym menadżerem w piłce nożnej? :)

Alex Ferguson jest najlepszy. Mourinho za jakieś 10 lat będzie lepszy od niego.

Mourinho ??-zartujecie chyba,takiego prowokanta który ciagle narzeka na sedziów po przegranych meczach to poprot=stu sa jakies jaja,koles nie potrafi przegrywac a ta chelsea to w ogole-tragedia.Moze jeden sezon miala wysmienity w którym lała wszytskich a teraz juz po Szczelsłej.

Najlepszy manager to: Roberto Mancini (inter Mediolan)

=D>

Dobrze że nie napisałeś że Dariusz Wdowczyk :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :!: :stuck_out_tongue:

Pewnie, że on :mrgreen: (Jest najlepszym m.)

Wczoraj miał 44 urodzinki hehe :mrgreen:

SeBoLaS.

Nie porównuj Polskich trenerów do zagranicznych,tak jak ja bym porównal trenera z okregówki do pierszoligowca.Zastanów sie x2.

A co polak to co inny człowiek niż np anglik czy portugalczyk jak by chciał i miał trochę talentu to też by mógł poprowadzić dobry zespół tylko że w polskiej lidze nie ma pieniędzy i są ciągłe afery,moim zdaniem nie jeden z polskich trenerów mógł by poprowadzić zagraniczny klub :slight_smile:

nie sadze,ze kazdy mógl by prowadzic jakisz zagraniczny team napewno nie trenerzy typu Wdowczyk Smuda Wieczorek.Po 2 zaden bogaty przedctawiciel Cie nie zaproponuje kontraktu dla Polskiego trenara bo wszyyscy wiedza gdzie jest miejsce polskiw Europie.

Podam takie przyklad.

Np. Włodarczyk gra w Chelsea strzela w rezerwach i 1 druzynie po 2 bramki na mecz a obok ma takiego Droge i na ławie Shewczenke.Kto bedzie gral Nie strzelajacy bramek Sheva czy strzelajacy bramki Włodar.? Taka jest mentalonosc trenerów do polich zawodników uwazaja siie za kogos waznego a tak naparwde sa wielkiem jednym dnem tak jak MUrinho.

ja wiem że tak jest ktoś kto patrzy z boku na całą sytuację w polskiej piłce nożnej odrazu się uprzedza do niej i wtedy mimo że ktoś jest dobry np. ten Włodar to z góry jest skreślony dlatego polskim piłkarzom czy trenerom jest bardzo ciężko wybić się wśród innych zagranicznych przedstawicieli :?