Kto lubi Pana Samochodzika?

(Marcinbittel) #1

Witam. Kto z was lubi Pana Samochodzika? Jaką część najbardziej? Jak byście nazwali kolejną część Pana Samochdzika? Jaka część jest najnudniejsza? Co myślicie o "Pan Samochodzik i człowiek z UFO"? Czy Ralf Dawson był człowiekiem z przyszłości, czy nie? A może nie lubicie Pana Samochodzika?

(Jadwiga Poczta) #2

ja lubiłam :smiley: jak byłam w gimnazjum :stuck_out_tongue: sympatyczne ksiazki, kilka przeczytalam... i tak mniej wiecej polowa z nich jest nudna, a polowa wrecz przeciwnie :slight_smile: przynajmniej wtedy tak mi sie wydawalo, gusta z wiekiem sie zmieniaja... lubi ktoś kryminaly Agaty Christie ? :smiley:

(Ramirez1) #3

nie lubie pana samochodzika wole co innego ja tam wole Stephena Kinga a najbardziej lubiana przeze mnie jego książka to 14 Mrocznych Opowieści najbardziej z tej książki lubię opowiadania:Prosektorium numer cztery i W sali egzekucyjnej

(Marcin Kieszek) #4

Zna ktoś książki Clarksona? Jak dla mnie świetna tematyka i styl. Chociaż powieści to to nie są :stuck_out_tongue:

(Kostrzewa83) #5

no baa

kupe tego przeczytalem

(Szymmirr) #6

Ja baaardzo lubię pana samochodzika, jest superowy!! :smiley:

(Bartek Smolen) #7

Hehe, od pan samochodzik jest genialny...tyle się tego przeczytało

Wszystkie części od 1 do Fantomasa przeczytałem, ale to nie koniec...xD :mrgreen:

(Coolczyk007) #8

Pan Samochodzik jest spox. Pare lat temu, za czasów kiedy nie miałem jeszcze neta, przeczytałem wszystkie części :stuck_out_tongue:

(Filip Turek) #9

Pan Samochodzik wymiata;]

(Zbiwis) #10

Lubiłem Pana Samochodzika jak byłem „młodzieżą” ale powstaje problem co będziemy nazywać „Samochodzikami” osobiście za „Samochodziki” uznaję tylko książki napisane przez samego Nienackiego, czyli do tzw białej serii

innych przyznam się nie czytałem ale też raczej trudno to wykonać ponieważ z 12 książek o Panu Samochodziku oraz 3 wcześniej napisanych książek (poza serią) przez Nienackiego doszło ich aż 73 i w tzw. czarnej serii jest ich aż 88 ??

(Marcinbittel) #11

Ja czytalem tylko Nienackiego, ale jak narazie 11 przeczytałem. Nie przyczytałem Winnetou. O czym tak książka jest??

(Zbiwis) #12

Nietypowa i „niepasująca” do serii we wszystkich była opowieść o historii w książce o Winetu wiodącym tematem jest żeglarstwo i ochrona środowiska książka raczej słaba sam Winetu występuje jeszcze w „Niewidzialnych”

(Marcinbittel) #13

Wiem, że w jakiejs czesci jeszcze wystepuje Winnetou bo cos mi swita w glowie :smiley:

(Zbiwis) #14

Winetu dokładnie występuje w książkach

Pan samochodzik i Winetu

Pan samochodzik i Niewidzialni

to na pewno ewentualnie może jeszcze w Panu samochodziku i złotej rękawicy (nie czytałem) w białej serii pozostałych nie znam zupełnie.

Ps.

w Panu samochodziku i złotej rękawicy raczej nie

http://pl.wikipedia.org/wiki/Pan_Samoch ... 4%99kawica

(Marcinbittel) #15

ja czytalem zlota rekawice :mrgreen: i skarb atanaryka tez :stuck_out_tongue: ale czy winetu tam wystepuje to nie pamiettam :frowning:

(Zbiwis) #16

Jak pisałem tzw. czarna seria liczy 85 pozycji więc być może któryś z autorów „użył” postaci wymyślonych przez Nienackiego sam raczej nie choć dwie książki powstały ukończone według jego pomysłu.