Kto lubi Pana Samochodzika?

Witam. Kto z was lubi Pana Samochodzika? Jaką część najbardziej? Jak byście nazwali kolejną część Pana Samochdzika? Jaka część jest najnudniejsza? Co myślicie o “Pan Samochodzik i człowiek z UFO”? Czy Ralf Dawson był człowiekiem z przyszłości, czy nie? A może nie lubicie Pana Samochodzika?

ja lubiłam :smiley: jak byłam w gimnazjum :stuck_out_tongue: sympatyczne ksiazki, kilka przeczytalam… i tak mniej wiecej polowa z nich jest nudna, a polowa wrecz przeciwnie :slight_smile: przynajmniej wtedy tak mi sie wydawalo, gusta z wiekiem sie zmieniaja… lubi ktoś kryminaly Agaty Christie ? :smiley:

nie lubie pana samochodzika wole co innego ja tam wole Stephena Kinga a najbardziej lubiana przeze mnie jego książka to 14 Mrocznych Opowieści najbardziej z tej książki lubię opowiadania:Prosektorium numer cztery i W sali egzekucyjnej

Zna ktoś książki Clarksona? Jak dla mnie świetna tematyka i styl. Chociaż powieści to to nie są :stuck_out_tongue:

no baa

kupe tego przeczytalem

Ja baaardzo lubię pana samochodzika, jest superowy!! :smiley:

Hehe, od pan samochodzik jest genialny…tyle się tego przeczytało

Wszystkie części od 1 do Fantomasa przeczytałem, ale to nie koniec…xD :mrgreen:

Pan Samochodzik jest spox. Pare lat temu, za czasów kiedy nie miałem jeszcze neta, przeczytałem wszystkie części :stuck_out_tongue:

Pan Samochodzik wymiata;]

Lubiłem Pana Samochodzika jak byłem „młodzieżą” ale powstaje problem co będziemy nazywać „Samochodzikami” osobiście za „Samochodziki” uznaję tylko książki napisane przez samego Nienackiego, czyli do tzw białej serii

http://pl.wikipedia.org/wiki/Pan_Samochodzik

innych przyznam się nie czytałem ale też raczej trudno to wykonać ponieważ z 12 książek o Panu Samochodziku oraz 3 wcześniej napisanych książek (poza serią) przez Nienackiego doszło ich aż 73 i w tzw. czarnej serii jest ich aż 88 ??

Ja czytalem tylko Nienackiego, ale jak narazie 11 przeczytałem. Nie przyczytałem Winnetou. O czym tak książka jest??

Nietypowa i „niepasująca” do serii we wszystkich była opowieść o historii w książce o Winetu wiodącym tematem jest żeglarstwo i ochrona środowiska książka raczej słaba sam Winetu występuje jeszcze w „Niewidzialnych”

Wiem, że w jakiejs czesci jeszcze wystepuje Winnetou bo cos mi swita w glowie :smiley:

Winetu dokładnie występuje w książkach

Pan samochodzik i Winetu

Pan samochodzik i Niewidzialni

to na pewno ewentualnie może jeszcze w Panu samochodziku i złotej rękawicy (nie czytałem) w białej serii pozostałych nie znam zupełnie.

Ps.

w Panu samochodziku i złotej rękawicy raczej nie

http://pl.wikipedia.org/wiki/Pan_Samoch … 4%99kawica

ja czytalem zlota rekawice :mrgreen: i skarb atanaryka tez :stuck_out_tongue: ale czy winetu tam wystepuje to nie pamiettam :frowning:

Jak pisałem tzw. czarna seria liczy 85 pozycji więc być może któryś z autorów „użył” postaci wymyślonych przez Nienackiego sam raczej nie choć dwie książki powstały ukończone według jego pomysłu.