Kto ma mnie na liście w gg

no właśnie jak to można sprawdzić słyszałem w Power Project daje taką możliwość no ale ja sięw tym nie łapie mozecie mi to jakośwytłumaczyćjak to można ładnie sprawdzić

hmmmmm no wiec tak:

Instalalujesz power project ( jak nie masz ) podczas instalacji poszukaj na liscie wtyczek wtyczke INWIGILATOR i ją zaptaszkuj o ile nie jest juz zaptaszkowana. Po zakonczeniu instalacji uruchamiasz gadulca juz z ikony power projecta. Jak sie uruchomi bedzie napis na gorze okna obok gadu-gadu STRONG GG czy jakos tak ( ja nie wiem dokladnie bo uzywam POWERGG ) tam wejdziesz klikniesz na inwigilator i tam juz zakumasz. Ci co maja Cie na liscie to zobaczysz ich I.P. albo brak połączniea p2p a Ci co Cie nie mają na liście bedzie pisalo “nie ma Cie w kontaktach”

Nie wiem jak jest teraz w nowym gg, ale kiedyś dało się to sprawdzić nawet bez PowerGG.

Robiło się to za pomocą opcji wyślij plik.

Jeśli osoba nie miała mnie na liście pojawiał się stosowny komunikat i wysłanie pliku nie było możliwe.

Jeśli byłem na liście plik dało się wysłać.

Jest jeszcze jeden sposób.

W GG 7.0 w menu wywoływanym prawym przyciskiem myszy na dowolnym kontakcie wprowadzono opcje Informacje.

Możemy tam znaleść informacje o adresie IP tej osoby.

Jeśli adresu IP jest brak osoba nie ma nas na liście kontaktów lub jest poza siecią P2P (jednak to teraz się rzadko zdarza).

Nieprawda. Ja mam GG 7.0 i choć doskonale wiem, że kilka osób ma mnie na liście kontaktów, to ich numeru IP i tak mi nie wyświetla.

możliwe iż są w tym czasie na niewidocznym lub są niedostępni. Metoda ta, tak samo jak ta z wysyłaniem pliku i inwigilator działa tylko wtedy gdy użytkownik ma status zaraz wracam lub dostępny.

to znam :wink: ale mi chodiz o to że ja nie mam tego kogoś na liście i chce spradzić kto mnie ma ale ja go nie mam :smiley:

Nie da rady powergg ani powerem project.