Kto ma mnie na liście w gg

(Gruberek) #1

no właśnie jak to można sprawdzić słyszałem w Power Project daje taką możliwość no ale ja sięw tym nie łapie mozecie mi to jakośwytłumaczyćjak to można ładnie sprawdzić

(Bjkaras) #2

hmmmmm no wiec tak:

Instalalujesz power project ( jak nie masz ) podczas instalacji poszukaj na liscie wtyczek wtyczke INWIGILATOR i ją zaptaszkuj o ile nie jest juz zaptaszkowana. Po zakonczeniu instalacji uruchamiasz gadulca juz z ikony power projecta. Jak sie uruchomi bedzie napis na gorze okna obok gadu-gadu STRONG GG czy jakos tak ( ja nie wiem dokladnie bo uzywam POWERGG ) tam wejdziesz klikniesz na inwigilator i tam juz zakumasz. Ci co maja Cie na liscie to zobaczysz ich I.P. albo brak połączniea p2p a Ci co Cie nie mają na liście bedzie pisalo “nie ma Cie w kontaktach”

(system) #3

Nie wiem jak jest teraz w nowym gg, ale kiedyś dało się to sprawdzić nawet bez PowerGG.

Robiło się to za pomocą opcji wyślij plik.

Jeśli osoba nie miała mnie na liście pojawiał się stosowny komunikat i wysłanie pliku nie było możliwe.

Jeśli byłem na liście plik dało się wysłać.

(Kojot) #4

Jest jeszcze jeden sposób.

W GG 7.0 w menu wywoływanym prawym przyciskiem myszy na dowolnym kontakcie wprowadzono opcje Informacje.

Możemy tam znaleść informacje o adresie IP tej osoby.

Jeśli adresu IP jest brak osoba nie ma nas na liście kontaktów lub jest poza siecią P2P (jednak to teraz się rzadko zdarza).

(Grzechom1) #5

Nieprawda. Ja mam GG 7.0 i choć doskonale wiem, że kilka osób ma mnie na liście kontaktów, to ich numeru IP i tak mi nie wyświetla.

(aju) #6

możliwe iż są w tym czasie na niewidocznym lub są niedostępni. Metoda ta, tak samo jak ta z wysyłaniem pliku i inwigilator działa tylko wtedy gdy użytkownik ma status zaraz wracam lub dostępny.

(Gruberek) #7

to znam :wink: ale mi chodiz o to że ja nie mam tego kogoś na liście i chce spradzić kto mnie ma ale ja go nie mam :smiley:

(Bjkaras) #8

Nie da rady powergg ani powerem project.