Kto ma nastepujące modele telefonów?

Jak sam temat mówi chciałbym sie was spytać kto posiada nastepujące modele telefonów

-SE k700i

-SE k750i

-SE k800i

-SE W800i

-SE W810i

-SE k600i

-SE k510i

-Nokia N70-N73

-Nokia N90

Najbardziej interesują mnie modele Sony Ericsson(SE) gdyż sam posiadam model SE W810i i chciałbym usłyszec wasze opinie i o danych telefonach czy jestescie zadoleni z tego danego modelu telefonu…! x: Jezeli ktos jest chętny do tego aby pozamieniać się ale nie tylko bo moge tez komus poprzesyłac za nic gry, motywy, tapety dzwonki …?

Jezeli ktoś chce to zapraszam z chęcia pokkllikam posiadaczami telefonów.

PS: Z chęcia moge komuś zrobic dzwnek REAL MUSIC. (na zlecenie)

Zapraszam :stuck_out_tongue:

mam SE K700i kupiony w marcu tego roku,telefon ogólnie sprawuje się bez zarzutów ale są dwie rzeczy do których mogę się przyczepić…

1…po miesiącu musiałem wymienić joistic i będe musiał to chyba zrobić niedługo po raz kolejny

2…wg mnie ma cichą :słuchawke"…idąc chodnikiem słysze raczej to co się dzieje wokół mnie a nie co ktoś do mnie mówi

Poza tymi dwoma małymi szczegółami (niestety troche uciążliwymi) jestem bardzo zadowolony

W k700i dżoj jest kiepski i zaslepka jakas niewymiarowa sie robi po jakims czasie

Se k700 i k300 k500/510i super tylko joystick’y troche się brudzą ic zqsem niereaguja ale wystarczy wyczyścić i żadnych zawieszek.

K510i mam od miesiaca na razie jest super tylko jak na odtwarzacz mp.3 to za malo pamieci 28MB

ja mam od 4 msc K750i i jest to telefon idealny (jak dla mnie) mozesz z nim zrobic wszystko !!

Mam ten i według mnie sprawuje się bardoz dobrze. Normlanie nic dodac ni ująć. :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:

yhy czekam na kolejne posty :x

U mnie w k700i joy od nowości, przez rok nie szwankuje.

Te joysticki to w niektórych modelach występują takie wadliwe :stuck_out_tongue: