Kto ma neostrade 1mb


(Kwarc21) #1

Cześć.Jak w temacie proszę użytkowników neo o recenzje.Czy są częste przerwy w dostawie netu i jak się sprawuje ogólnie. Chcę założyć taką prędkość.Dzięki


(Szymon Stępniewski) #2

Bardzo rzadkie

Neo sprawuje się na bdb. Jestem zadowolony z niej.


(Azet) #3

możesz spoko brać, mi tam nic nie przerywa


(piotrekplay) #4

ja mam od soboty i nie ma problemów chodzi pięknie :wink:


(Rafallobocki) #5

Ja tez polecam... :slight_smile: mam juz 3 miechy i jest ok :slight_smile: pozdro


(Kwarc21) #6

A długo trzeba czekać na założenie.


(Szymon Stępniewski) #7

Tu się nic nie czeka. Idziesz do salonu tp lub orange. Podpisujesz różne dokumenty itp. Po wypełnieniu wszystkiego dostajesz kabel, modem i płyte z instalacją neo. Zainstlujesz wszystko i już masz neta. Mi to wszystko zajęło nieco ponad 40 minut.


(Stachan) #8

Kolego zanim zaczniesz pisać bzdury zastanów się czy sam chciałbyś zostać wprowadzony w błąd? :roll:

Kolego dorcel21 zanim zaczniesz swoją przygodę z neostradą TP:

  1. przeszukaj sieć pod kątem zapytań typu: "neostraga+skargi", "neostrada+problemy",

  2. jeśli nadal będziesz chciał nabijać kasę TP i upewnisz się, że w okolicy nie ma np. UPC z Chello to sprawdź na prostym weryfikatorze czy możesz mieć neostradę ,

  3. jeśli okaże się, że jesteś (wątpliwym wg. mnie) szczęśliwcem to zadzwoń na Błękitną Linię i złóż zlecenie. Zostanie ono przyjęte do realizacji po potwierdzeniu przez tzw. wywiad techniczny, że faktycznie możesz mieć wykonane "crossowanie" lini czyli asymetryczne cyfrowe łącze abonenckie (nie każdy abonent TP może mieć neostradę). Dzięki ostatniej bitwie TP vs Urzęd Komunikacji Elektronicznej możesz obyć się bez abonamentu na telefon stacjonarny czyli posiadać samą tylko neostradę (oczywiście musisz zapłacić myto w postaci opłaty za tzw. "utrzymanie łącza" - o zniesienie tej opłaty UKE również walczy). Jak już wszystko będziesz miał za sobą (czas trwania tej hecy to minimum 7 dni od dnia podpisania umowy - oczywiście pewnie są wyjątki od tej reguły) to możesz korzystać z neo. A gdy już poznasz "zalety" aplikacji dostępowej neostrady i ją odistalujesz wtedy pzostaną Ci tylko okresowe (u mnie średnio 5 razy na dzień przy 2048 kb/s) rozłączenia połączenia, które w umowie są jakoś tak sprytnie ujęte, że nie stanowią podstawy do żadnej reklamacji. Możesz to jednak zlekceważyć jeśli jesteś człekiem cierpliwym i potem tylko porównywać ceny (spadające) za instalacje konkurencji. Chyba, że podpiszesz umowę "niepromocyjną" i będziesz mógł zerwać ją w dowolnym momencie. Bo jeśli skorzystasz z promocji i uwalisz się umową na 24 miesiące to... wtedy będziesz udzielał takich odpowiedzi jak ja :wink:


(piotrekplay) #9

zamówiłem we wtorek w środę mogłem jechać po odbiór do telepunktu. Jeśli wybierzesz kuriera to będziesz musiał troszkę poczekać, lecz nie aż tak długo; kolega dostał kurierem za 3 dni :slight_smile:


(Karolekc5) #10

przerw nimam

Mam i jestem srednio zadowolony (skokowy transfer od 256 do 1mbps)

cenowo polecam "Netie" lub "Multimo" --> ponad 10zł taniej


(Ford Fokus) #11

Mam od prawie 4 lat i raz neta nie było kilka godzin. Nie ma jakiś skoków transferu itp. Ogólnie polecam :stuck_out_tongue:


(Marek Moskala) #12

neostrada jes bardzo glupia moim zdaniem. caly czas wywala i mam tego powyzej czolka :confused: