Kto pomoże? zablokowane porty

Antywirusowy program Kasperski zablokował mi porty, usunięcie go nic nie dało. Może jest jakis program co mi to rozblokuje. Mam win 2000 i neostradę tp.

Antywirus nie blokuje portów co najwyżej firewall.

Masz rację, ale potrafisz mi pomóc??

re_natka

A jakiego masz firewalla

??

Mam zone alarm

re_natka

Co to znaczy, że masz zablokowane porty ?

Masz w ogóle połączenie z netem ?

Wyjaśniałaś u usługodawcy - dostarczyciela neostrady ?

Poczytaj Porty i Tunelowanie

Pozdrawiam

Nie mam połączenia z netem, ale neostrada mi działa, tylko się nie otwierają strony :frowning:

:x Post roku! :lol: :lol: :lol:

Pewnie gdy firewall zapytał, czy zezwalać przeglądarce na dostęp do sieci zaznaczyłaś “Deny”, a teraz zaskoczenie, heh.

Otwórz okno główne ZA i w zakładce kontroli programów znajdź w tabelce nazwę swojej przeglądarki. Pozmieniaj znaczki obok niej na zielone haczyki. O:)

Fajnie Ci się śmiać, ale ja jestem blondynką :smiley: Jak wrócę do domku to sprawdzę czy masz rację. Bo jeszcze się może okazać, że jesteś blondynem.

Jak masz tak pomagać, to może daruj sobie…

Poza kłopotami z przeglądarką, niewiele podajesz szczegółów.

Masz jakieś komunikaty ?

Jakiej używasz przeglądarki ?

Czy używalaś wcześniej ZA bez takich problemów ? - może istotnie zablokowałaś dostęp przeglądarki do sieci…

Próbowałaś sprawdzić inne aplikacje- np. radio internetowe, komunikator ?

Pozdrawiam

Agaton** Agaton**

Myśle, że tak się stało, że został zablokowany dostęp do przeglądarki. Spróbuję coś w domu podłubać, ZA używam od dłuższego czasu i bez problemów było, to mi się zachciało nie wiem co. Nic nie działa, ani gg, ani radio, nie ma połączenia z siecią. Neostrada mi działa prawidłowo. Używam przeglądarki avant browser. Wiesz, ja już pierwszą młodość mam za sobą więc nie wszystko łapię w lot, ale spróbuję coś sobie poradzić. Dzięki za wsparcie, jak mi się uda to dam znać.

Gdyby to w jakiś sposób pomogło, to póki co masz Instrukcja firewall’a Zone Alarm po polsku :slight_smile:

Pozdrawiam

Niestety nic nie działa, ponowne zainstalowanie Kapserskiego nie podziałało, porty teoretycznie są odblokowane. ale dalej nie otwiera stron. Jednakże wysyła pakiety, żadne nie zostały utracone. Chyba tylko format zostaje.

Bardzo enigmatyczne stwierdzenie, a tu może tkwić przyczyna i co za tym idzie - możliwe usunięcie problemu.

Mogłabyś to bardziej rozwinąć ? - zmieniałaś ustawienia firewalla ?

Być może przeinstalowanie ogniomurka rozwiąże problem ?

Pomiędzy odinstalowaniem a zainstalowaniem ponownym, proponowałbym przeczyścić rejestr darmowym jv16 PowerTools 1.3.0.195

Tutaj otwierasz - Opcje rejestru -> Narzędzia -> Czyszczenie rejestru -> Kontynuuj - Start i czekasz aż program wyszuka wpisy do usunięcia… Sortuj -Sortuj według koloru ikon - Pozycje, których usunięcie winno być bezpieczne -> Wybierz - Wybór specjalny - Pozycje, które można bezpiecznie usunąć - Usuń

Pozdrawiam :slight_smile:

Dziękuję, ale wszelkie próby reanimacji zawiodły, zostaje tylko formatowanie.

Przed formatem przeniaś się do działu Bezpieczeństwo i tam daj logi http://forum.dobreprogramy.pl/viewforum.php?f=16