Kto powinien odejść z wisły po porażce?

kogo uważacie winnego porażki Mistrza Polski w 2 meczu z mistrzem Estoni?

Najlepiej to by było jakby rozwiązali całą polską ligę, przynajmniej by nie trzeba było słuchać tych bzdurnych wiadomości o przekupach.

Oj co tak każdy przeżywa, polskie kluby były, są i będą słabe i na siłe nikt tego nie zmieni. Na 100% żaden klub z Polski nigdy nie zajdzie dalej niż 4 miejsce w grupie w LM, a w PE w fazie grupowej zobaczymy może jeden zespół jak dobrze pójdzie : )

zaznaczam opcję PREZES… nie ma co winic trenera, prezesure zawsze trzeba wymieniac… niech sie nie przywiązują do stołków :slight_smile:

Wszyscy, a klub zamknąć na kłódkę, stadion wynająć na targowisko :stuck_out_tongue:

Wisła przynajmniej nie jest skorumpowana jak prawie cała polska liga:P:P:P

Taki pewny jesteś? Obwiniać to sobie można każdego, nic to nie zmieni. Tak jak już napisano polska liga jest za słaba na LM. Bardzo daleko nam do Europy. Myślisz, że jak jednego z drugim wywalą z klubu to coś się zmieni? Wątpię, wszystko to takie teraz bez sensu.

Napewno tam same niewiniątka są!Cała Polska liga to jedna wielka korupcja!Powinni to wszystko roz…Jak to zrobił Putin w Rosji! !!

Żebyś się pewnego dnia nie zdziwił. Cała ekstraklasa jest uwikłana po uszy w aferze na czele z PZPR znaczy PZPN - stworzyli instytucje nie do ruszenia robią co chcą i jeszcze na dodatek UEFA i FIFA stoją za nimi murem, co jest wbrew woli większości kibiców, a co do Wisły nazwanie tego blamażem to jest zbyt pochlebne określenie, złe przygotowanie - na pewno, ale również zła polityka klubu, nietrafione transfery, 17 bramkarzy na testach, wyprzedawanie wartościowych zawodników, brak kasy, itp

Najlepiej to wszyscy. Za to w zamian dać bogatego prezesa typu pan Kulczyk , który zakupiłby jak najlepszych piłkarzy z zagranicznych znanych kubów,trenerów i innych może w końcu by coś było tylko ,że to mało opłacalne a nawet Abramowicz ma problemy z wydatkami na swój klub więc póki co musimy się zadowolić tym dnem co mamy. A i niech mi ktoś jeszcze wytłumaczy fenomen reprezentacji takich krajów jak USA,Egipt czy RPA ostatnio bardzo dobre grały te drużyny w pucharze konfederacji. Takie stany np. przecież u nich nie ma żadnych tradycji piłkarskich,mało kto tym się interesuje a sukcesy mają ale ok można wytłumaczyć kasa ale np. takie RPA ? Nie jestem w stanie tego logicznie wytłumaczyć widać albo Polacy nie są stworzeni do piłki albo nakłady finansowe są za małe.

a ja sie nie agadzam z tym ze polskich klubow nie stac na dostanie sie do ligi mistrzow to tylko kwestia dobrego przygotowania sie do takze tych pierwszych meczow {teoretycznie ze slabszymi druzynami}, i także wzmocnien. Wisla kupila Kirma -trafnie, lecz nie pozyskala bramkarza Pawelek zawalil 2 gole. Choc wiadome jest ze narazie nic by w l. mistrzow nie zwojowali, najlepiej byloby pozyskac bogatego inwestora lecz polska nie jes t atrakcyjna pod tym wzgledm dla bogatych przedsiebiorcow, ja trenera bym nie zwolnił, jedynie sprobowal odbudowac ja na miare czasow Kasperczaka i tyle.

To nie żaden fenomen, tam się po prostu trenuje i gra, a nie myśli o kasie, furach, gorzale i pannach lekkich obyczajów. Tyle fenomenu, naszym się w główkach poprzewracało od kasy i każdy liczy tylko na drogi kontrakt zagraniczny.

Przez Bednarza i te jego super transfery.Ten serial z testowaniem bramkarzy jest nudny. :frowning: Był dobry ten Fin i go wtedy powinni brać.Oprócz Krima transfery w tym roku są słabe.Swoją drogą Skorża zlekceważył rywali.

Ludzie… po 1 Bednarz nie ma nic do gadania. Jak można obwiniać kogoś kto musi robić transfery nie mając kasy? Zresztą każda decyzja musi być zaakceptowana przez RN i Cupiała. Bednarz może sobie szukać… a oni i tak zrobią po swojemu. Najbardziej winny jest niestety p. Cupiał. Za awans do LM można zarobić od razu 7mln Euro, ale zainwestować to nie ma komu… i zamiast 7 mln do przodu, Wisła jest 2mln euro do tyłu. Beznadziejna polityka. Na 2 miejscu postawiłbym trenera, który beznadziejnie ustala skład…już nie mówiąc, że fatalnie przygotował zespół, totalnie lekceważąc mistrza Estonii. Najlepsze jest to, że Wisła nie nauczyła się totalnie nic bo Tblisi i Valerendze. W ogóle nie umieją zarządzać klubem. Powinni sprowadzać młodych za nie małą kasę a potem zarabiać na nich 5-10 krotnie. Brożka teraz powinni sprzedać bez wahania… za 3mln Euro… i za 2mln euro pokupować młodych, którzy za 2-3 lata będą warci dużo więcej. Niestety polityka polega na tym, że sprzedajemy i sprowadzamy wolnych zawodników… Ja do dziś nie mogę przeboleć tej porażki i długo nie będę mógł.

Tiaa.

Wisła tylko pokazała że polska liga to dno i wodorosty, a oni sami się do niczego nie nadają.