Kto sie nabrał na fim za 1 zł w filmoklub

kto sie na to nabrał na ta promocje i ile musieliśćie płacić bo ja kupiłem film eragon za 1 zł i nie wiem ile będę musiał płacić kary bo więcej już nie chce mieć wsplnego z ta firmą :frowning:

No bo tak to już jest jak się nie czyta regulaminu i obowiązków wynikających z zakupu filmu za 1 zł, logiczne jest, że nikt nie sprzeda oryginalnego filmu w foli za taką śmieszną kasę bez interesowanie…jesteś sam sobie winien i kropka.

a wie ktoś jak kupiłem film eragon(słaby był) to ile musze zapłacić im???

Jeśli rozpakowałeś film to Twoim obowiązkiem jest zakupienie “x” filmów za podaną kwotę.

Jak nie rozpakowałeś filmu możesz go zwrócić i dostaniesz pieniądze z powrotem.

Skoro będziesz się buntował i nie kupisz od nich filmów to zapłacisz kare prawdopodobnie w wysokości sumy tych filmów, które musisz kupić.

Pozdrawiam

PS. Doświadczyłem tego :slight_smile:

w regulaminie pisze ze okolo 50zł…

to ile zł w pujdzie w błoto jak nie che juz korzystac z ich oferty ruwnowartość ceny jednego filmu kturego mam czyli eragon

Złączono Posta : 04.11.2007 (Nie) 20:34

jak 50 zł to git

Przeczytaj regulamin i nie zadawaj zbędnych pytań.

chciałem sie upewnić . dobrze ze jest tu wiele zyczliwszych ludzi od ciebie(Bonu$)

pozdrowienia do wszystkich

n/c :D:D

Dobrze, że jest wiele osób mądrzejszych od Ciebie…

Zabawne Bonu$ ale czy naprawdę musiałeś dobić leżącego :?: :wink:

Ty :lol: :stuck_out_tongue:

dlaczego piszesz “nabrać się” przecież to całkiem fajna promocja :wink: + co 6 za darmo otrzymujesz :stuck_out_tongue_winking_eye: cena filmów porównywalna do nowości na allegro wiec na co ty narzekasz ?

ponadto można znaleźć unikatowe smaczki typu: "Scooby Doo i śnieżny stwór " ^^