Kto z was używa VTP 6.0 i jak sie sprawuje?

Kto z was ma zainstalowany ten pack? Jak sie sprawuje? Zarzućcie jakieś screeny z waszych desktopów z tym packiem.

Będe wdzięczny.

Popraw tytuł na konkretny i błędy -na forum piszemy po polsku.

Zdecydowanie wolę BricoPack Vista Inspirat Ultimate 2 wg mnie jest bezpieczniejszy i nie ingeruje w system w takim stopniu a jego usunięcie nie nastręcza tylu problemów. Używam tego zestawu (instalacja klasyczna) + Yodm 3D imitujący kostkę beryla i jestem bardzo zadowolony w porównaniu z tym co miałem i co mnie spotykało po VTP 6 :stuck_out_tongue: .

generalna zasada wg. mnie jest taka: instalujesz poprawki do XP - nie instaluj takich pakietów.

o co ci chodzi? Jakie poprawki do XP?

Miałem zainstalowany i nie narzekam - wcale nie spowolnil mi kompa. Chodz nie wiadomo jak będzie chodziło u Ciebie - u jednego kumpla dziła :ok: nawet przyspiesza komp, a u drugiego totalna zamułka. Więc to zależy od kompa.

W tym temacie są:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=95475

Chodzi mi o łatki systemowe np. z Windows Update

a miała to być odpowiedź na cześć twojego pytania

odpowiedz jast taka że zazwyczaj sprawuje się bardzo żle jeśli instalujesz takie właśnie poprawki po zainstalowaniu VTP.

Efekt? ikonki znikają, system przymula a póżniej całkiem się sypie (chociaż rzeczywiście nie u wszystkich).

Takie jest moje zdanie. Dlatego z przykrością ja sam zrezygnowałem z VTP pomimo że wg. mnie jest to najładniejszy z pakietów stylów do XP.