Kto zasługuje na miano polityka 2004/2005 roku?

Kto zasługuje na miano polityka 2004/2005 roku ?

Nikt z nich. :stuck_out_tongue:

Jaki przeogromny wybór :o :o

Roman Giertych - za dzielną walkę z komunistami, nieustępliwe ściganie byłych, obecnych i przyszłych agentów SB i krótkie, przypadkowe, trzygodzinne spotkanie z Rywinem na korytarzu klasztoru. :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ENDRJU KAMAN !!

Lepper ! :lol:

LEPPER rulez!! :lol:

Nikt - wszyscy po jednych piniendzach. :twisted:

Niech żyje Andrew :smiley: :smiley:

Jak to mówi strumienianin:

"Będzie lepper :slight_smile: " hehe

Lepper rulez :smiley:

Polityka roku,ale w jakiej kategori?? :smiley: :smiley:

Jeśli chodzi o “całokształt twórczości” to stawiam na Jędrusia :wink:

hmm Andrzej Lepper :stuck_out_tongue:

sex bomba :peace:

W tej kategori to jedyna w swoim rodzaju jest niewiasta Begier. :smiley:

Tak. Stawiam na nią… Te kurwiki mnie uwiodły :smiley:

Albo układaj lepsze ankiety, a nie takie okrojone, albo lepiej idź malować krajobrazy Warszawy. :wink:

A odpowiedź jest taka: Skrzyżować tych dwóch panów i otrzymamy Andrzeja Marię Leppera (czyli diabelskie nasienie) !!

A gdzie trzecie imię Pana Rokity?

Przecież to jest Jan Maria Władysław Rokita :!:

jak sie komuś ankieta nie podoba to może to zglosic do komitetu ochrony praw człowieka:) panie kerimus

CANALETTO , może trochę grzeczniej :evil:

Mnie też ona nie przypadła do gustu, ponieważ czytając tytuł, spodziewałem się jakiegoś wyboru. Tymczasem wchodzę na temat i widzę całe dwa nazwiska. Tym samym temat traci sens, ponieważ polityków, którzy mogliby kandydować do tego miana, jest więcej.

Powinieneś albo dać nam większy wybór, albo nie zakładać ankiety, albo też dać inny tytuł (np." kto z tej dwójki zasługuje na miano polityka roku").

Wtedy nikt by nie miał do ciebie pretensji i pewnie temat by się potoczył. Tymczasem ty kładziesz go już na starcie i jeszcze niegrzecznie zwracasz uwagę, kiedy ktoś ci zwróci uwagę. :evil:

przeciez on nie mial nic zlego na mysli :slight_smile: , usmiecz mu troche nie wyszedł

:wink:

Wiadomo o co chodzi :wink: spoko! !!