Kto zna jakoś fajną stronę z cwiczeniami na mieśnie brzucha?

(Dan667) #1

Witam :lol:

a więc czy zna ktoś jakoś fajną stronę gdzie ukazane są ćwiczenia na mięśnie brzucha ????

z góry dzięki :mrgreen:

(Domaszczyna) #2

http://www.kulturystyka.pl/atlas/brzuch.htm

dostałeś bana w google?? weź sobie wpisz /ćwiczenia mięśnie brzucha/ i jest tego co niemiara

(Dan667) #3

dzięki za te ale te nie są rewelacyjne ja poszukuje czegoś takiego jak rozkład cwiczeń

(Domaszczyna) #4

a to nie wiem co :stuck_out_tongue: nie znam się na kulturystyce ani nie mam skończonego awf :smiley:

(freedom) #5

wpisz sobie w google.pl "szóstka weidera", następnie wejdź w kilka pierwszych linków. gwarantuje, że znakomita seria ćwiczeń na 42 dni.

(Marcin E Pc) #6

Ja polecam abs. musisz znaleźć na własną ręke, jak nie to psz pw, lub gg, a ja polecam ławeczke skośną i zwykłe brzuszki, a jak będziesz się czuł pewny to jeszcze jakiś ciężarek za głowe...

(matiit) #7

Takze polecam szostke weidera

jesli nie pracowales wczesniej nad sila misesni brzucha bedzie ci trudno wykonac cale 42 dni

ale Troche silnej woli i sobie poradzisz

(Axel 14) #8

Mam pytanie odnośnie tej szóstki weidera. " 1 dzień - 1 seria po 6 powtórzeń w każdym ćwiczeniu " Tzn. że musze wykonać 6x te 6 ćwiczeń ? czyli pierwsze ćwiczenie,drugie,trzecie,czwarte,piąte,szóste i teraz od nowa i tak w sumie 6x ? czy to chodzi tylko o jeden raz tych 6 ćwiczeń ?

(freedom) #9

jedna seria to jedna seria.

czyli w pierwszym dniu wykonujesz 6 ćwiczeń.

w drugim dniu będziesz musiał już wykonać dwie serie czyli 1,2,3,4,5,6 i znowu 1,2,3,4,5,6 (nie 1,1,2,2,3,3,4,4,5,5,6,6!).

(Dan667) #10

freedom napisał:

Bardzo fajne podoba mi się to :mrgreen: :mrgreen:

dzięki :smiley: