Która bedzie lepsza: GF 9600GT SilentPipe, czy ATI HD 3870?

GeForce równierz wydaje nowe karty 9900GTX :wink:

Nie będzie 9900GTX tylko GTX280

http://www.purepc.pl/sprzet_pc/karty_gr … tx_w_sieci :wink:

:wink: olewając setkę innych newsów na innych stronach.

Taaa… ale nie śpiący GeForce (nVidia) wyda karty topowe i to w śladowych ilościach, których cena na jakieś 99,5% przekroczy 2000 zł - a chyba nie o tym przedziale cenowym mowa w tym topicu, ay?

Wracając do tematu: musisz sam zadecydować, która karta lepiej Ci odpowiada, bo to zależy od tego do czego chcesz wykorzystać komputer. W wyborze powinny Ci pomóc testy, do których linki podaliśmy z kolegą Scorpio.

Pozdrawiam!

goodprogram

chyba nie widziałeś ile będą kosztować nowe GeForc-y, jak się dowiesz to Co trochę rura zmięknie :smiley: . ATi i Nvidia na razie celują w inne półki cenowe.

Moim zdaniem GeForce, mam radeona i nie jestem zadowolony.

3870 na zachodzie ludzie biorą zamiast 8800gt tak więc nie zastanawiałbym się…

Chodziło mi o to, że jak geforce wyda nowe karty, to te co są teraz troche stanieją

Ciekawe bajki :lol:

No tak, to oczywiste, tylko nie wiadomo o ile stanieją…

Laikiem też nie jestem i nie wywyższaj się. Ciekaw jestem w takim razie czemu każdy test się różni a 2/3 przemawiają na korzyść radka. Ja wnioskuje tyle - bierz tę za którą mniejszą cenę uzyskasz. Wydajność porównywalna, a wydajność w grach zależy pod jakie karty były pisane i na jakich wersjach sterowników testowane( trzeba dodać że te radeona są nie do końca dobrze zrobione i będą nadal usprawniane, tyczy się głównie najmocniejszych kart).

Radki częsciej wygrywają w 3dmarkach a gf są wydajniejsze w grach,

nie wiem czy to w tym temacie było gadane czy w innym.

Ja powiem tyle że raz wygrywa Radeon HD3870 a raz 9600GT także to jest jeden pies, jak dla mnie to kwestia pieniędzy, brałbym to co tańsze :wink:

Ja bym brał 9600GT, co jak co ale jak nie ma takiej samej wydajności to kula tego radka no i te stery niedorobione w ATi.

Najlepszy jest motyw Catalyst Center, zablokował mi wpisanie ć bo jego skrót to Alt + C, i nie da się tego wyłączyć.

Da tylko trzeba dobrze poszukać w opcjach.

Właśnie nie, wyłączyłem nawet program i to nic nie daje. :stuck_out_tongue:

Daje, coś źle to robisz

Nie wiem, właśnie pozbyłem się XP jutro robie format i instaluje Viste :slight_smile:

:-o lol, nowa karta Geforc’a zawsze kosztowała ok. 1000zł, tak było zawsze i tak jest teraz

a co do wątku 9600gt vs. HD3870 to nie zapominajmy o tym, że pierwszą kartą jaka wyszła na rynek była 3870 a nie 9600gt. To radeon jako pierwszy rządził w przedziale cena/jakość i zmusił GF do wydania serii 9600, więc różnica 1-2 fps-ów w grach jest znikoma. Osobiście mam 9600gt, ale zmienie jak wyjdzie 4870 :slight_smile: