Która bedzie lepsza: GF 9600GT SilentPipe, czy ATI HD 3870?

Czekaj na 5870 lepiej :stuck_out_tongue:

Powiem jeszcze tyle że ogólnie się ocenia że ati ma niedorobione stery a Nvidia ma wszystko ok, składa się tak że mam GF 8600GT i też im brakuje do ideału a z tym alt+c to w opcjach wystarczy to wyłączyć na purepc znajdziesz na to odpowiedź

Wątpisz w wydajność 4870?

to samo napisać chciałem :stuck_out_tongue:

Pod Linuxem ekstra stery są do kart ATI/AMD kupa problemów pod tym systemem.

Nie, tylko czy jest sens zmieniać z 9600GT na HD4870 jak w miarę dobrze sobie pogra przez rok a za rok będzie pewnie HD5870.

2 lata mi wystarczą :slight_smile: potem css :stuck_out_tongue:

Ja nie mówie że stery pod Ati są idealne ale pod nvidie nie są też idealne więc wybieranie pod względem sterów bym wykluczył

Wolisz zapewne przewalane klatki u nvidii… cóż, wrażenie wizualne jest płynniejsze, ale to ati renderuje to co ma być faktycznie renderowane.

Tak samo z 2900xt było - wszyscy jeździli po nim, a do tej pory bardzo wysokie fps’y osiąga…

Co do gt200 to ciekaw jestem ile będzie się paliło ich bez powodu… bo 2900xt grzał się bardzo, ale nvidia ma zamiar pokonać wszelkie granice zdrowego rozsądku…

A z tym alt+c - śmiać mi się chce… nie wiecie co to msconfig? Nie zastanawialiście się co robi usługa ATI HotKey Poller?

No i problemy ze sterami ati pod linuxami - jeśli ktoś ma to niech lepiej korzysta z windowsa bo więcej szkody niż pożytku będzie miał :]

ja ten problem rozwiązałem bez specjalnej znajomości angielskiego w 2 min :slight_smile:

Ja też na Radeonie 9600Pro ale z podwójnym startem karty nie.

No to trzeba było tak od razu powiedzieć :stuck_out_tongue: Nie zajmowałem się zbytnio tym, więc nic.

Nie zrozumiałeś mojego postu, miałem na myśli że moim zdaniem nie ma sensu zmieniać co 3 miesiące czy 6 miesięcy karty graficznej jak spokojnie przez rok można pograć na 9600GT, jak nie ma co się robić z kasą to można tak często zmieniać.

Bezsprzecznie się z tobą zgadzam, Scorpio. Osobiście oczekuję, że na swoim radku pogram bez problemów w gierki do czasu wygaśnięcia gwarancji (co z tego, że na low… Wcześniej na duronie 800 ze 128mb ram i Radkiem 9250 pomykałem w CoD2, czy NFS MW na low i jakoś to było… Najgorsze były 15 min. loadingi).

ja na x800gt odpalałem CoD 2 na maxa, carbona też, a z nowszych to nawet CoD 4 na min i TF2 na full :smiley:

nie mogłeś na max, bo X800 nie wspiera DirectX 9.0C :lol:

mogłem na full a nie na " VERY FULL" to chyba jakaś różnica co nie ?

co do smarków jest różnie 3D '06

COJ

bioshock

I ogólnie rzecz biorąc 3870 jest kilka procent wydajniejszy !!

W praktyce w większości gier ma bardzo podobną ilość fps’ów (+/- 3) do 9600gt i 8800gt. Jeśli 8800gt ma dużą przewagę to oznacza że dwie pozostałe i tak dają dużo więcej niż potrzeba fps’ów.

Dopiero po włączeniu AA nvidie magicznie nie tracą fps’ów…

very full =D>

chyba jenkak nie grałeś w tą grę #-o

Chyba nie albo chodzi mu o średnie detale.