Która grafika lepsza ? I jaki procek wybrać?

Witam. Mam pytanie mianowicie chodzi mi o to która grafika jest lepsza czy Radeon 9250 pod AGP czy grafika na płycie PŁYTA GŁÓWNA ASROCK K8NF6G-VSTA Geforce 6100

Wybierz Radeone 9250

Dołóż i kup 9500/9550.

Tu akurat nie chodzi ze chce kupic radeona 9250 tylko obecnie go posidam i chciałem wymienic płyte główną a żeby nie być zacofanym notowypadało by kupic z PCI EXPRES a na takich płytach niema już wejśc AGP przynajmniej ja sie nie spotkałem z takową aniestety na nowa grafę w tym momęcie mnie nie stać

Napisz, do czego wykorzystujesz ten komputer i jak bardzo zależy Ci na wydajności.

masz płytę http://www.asrock.com/mb/overview.asp?Model=AM2NF3-VSTA

sam takla posiadam, nie miałem kasy na lepszą/inna grafę więc potrzebowałem portu AGP na tą którą miałem…płyta obsługuje AMD na podstawce AM2, ma sata i wszystko co potrzebne do przeciętnego użytkowania kompa…

chyba zartujesz ta integra jest szybsza niz ten stary radek

ChrisG Zagraj sobie w jakieś gry na zintegrowanej karcie graficznej :stuck_out_tongue:

I komu tu wierzyć ?? :stuck_out_tongue:

A jesli chodiz o to do czego wykorzystuje no tokomp jest wykorzystwtywany i do neta i do gier płyta musi być perspektywistyczna i dlatego wolał bym taka która ma agp i pci expres żebym mógł włozyć obecnie mojego radeona 9250 chyba ze ta integra geforca rzeczywiscie jest wydajniejsza wiec wtedy niepotrzebne było by szukanie płyty która ma agp.

Ja grałem no i co :?: :o

@chudy_16

kup ze zintegrowanym GF5100 a jak uzbierasz kiedyś kase to sobie dokupisz lepszą grafikę.

ok dzięki. Mam jeszcze takie jedno pytanie jaki procek polecacie poniżej 300 zł prócz athlona 64 3000+ może jakis inny równie wydajny by się znalazł tylko tańszy. dzieki za odpowiedz.

Sempron 3000+ ~250 zł.

Raczej 6100 ;]

Napisz ile masz na kompa i jakie masz części.

Athlon 64 3200+ s.939 Venice OEM :stuck_out_tongue:

chyba 159 zł:)

Sempron 3000+ OEM 64bit socket 939 !!

Sempron 3000+ BOX Socket 754 64bit 159,00

Na starsze wejścia. W Stanach na 754 Sempron 3000+ 10 zł

Na AM2 Semprony od ~180 zł za 2800+.

http://www.skapiec.pl/site/cat/1/filtr/ … 01_0_0_0_0.

W 754 i 939 nie warto, nie ma dobrych płyt pod te proce.

Ogolnie mam około 700 zł na RAM płyte głowną zasilacz i procek ma byc to tanie i wydajne reszte posiadam :stuck_out_tongue: aha no i mam jeszcze nieszczęsliwego radeona 9250 128 mg 128 bit z którym niewiem co zrobic czy dokupowac do niego płye z agp czy kupic jakapłyte głowna z pci expres no i narazie zadowolic się zintegrowaną grafą.

Zasilacz Seasonic 400W HT lub Forton THA-P 350W (z allegro)

Płyta Biostar TForce GF 6100

Ram Goodram 512 DDR2 667 Mhz

Proc Sempron 3000+ lub Athlon 3000+.

sklep morele.net, znak.pl w tych sklepach można dostać Biostara TF 6100.