Którą grę wybrać?

Mam problem.

Według was którą grę lepiej kupić

Battlefield 2 + jednostki specjalne (deluxe edition)

Batlefield 2142 + Nothern Strike (deluxe edition)

???

MarS , zmień tytuł “Pomóżcie” na konkretny …albo temat leci do śmietnika.

kamil1995luk , obawiam się, że Batlefield 2142 + Nothern Strike (deluxe edition) Ci nie ruszy (za słaba grafika)

ale którą grę bys wybrał

czy znacie jeszcze jakąś gre której akcja toczy się w przyszłości (akcja, strzelanina)

kamil1995luk , Batlefield 2142 + Nothern Strike jest osadzona w przyszłości (moje klimaty) :smiley:

Ale tak jak już wspomniałem może Ci się nie uruchomić. Możesz jeszcze zobaczyc na tej stronie czy Ci się uruchomi: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

to także moje klimaty :D:D

ściągam demo!!

mi się bardziej podoba Battelfield 2142 ze względu na cenę wymagania sprzętowe (w porównaniu do battelfielda 2) i na grafikę

“mi się bardziej podoba Battelfield 2142 ze względu na cenę

WOW

batlefield 2 - 50 zł

battlefield 2142 - 140zł

W dniu 05.06.2008 , o godzinie 18:15 został dopisany post przez kamil1995luk

do bani ta stronka can you run it

battlefield 2 łazi na moim kompie na max detalach(!), a według strony nawet nie odpali… :o

to samo z 2142

Ja na początku wakacji kupuje Jednostki Specjalne i osobiście bardziej polecam ta gre od nowszego BF.

Powiem tak:BF2142 wg. mnie to wogóle odejście od dotychczasowej fabuły gry (współczesnych wojen) tak samo jest z NFS:PS (tam też duże odejście od fabuły, brak free run).Osobiście brałbym BF2 ze względu na grywalność i fabułę :)…Ale wybór należy tylko do ciebie :-o

właśnie grałem w demo bF 2142

jakość grafiki(max ustawienia), grywalność i sprzęt (bronie itp) do bani.

Teraz nie wiem jak ja wogule brałem pod uwagę tą gre.

BF 2 2 razy lepszy